PA6SHB
Home Home
Deelnemers Deelnemers
Deelnemerskaart Deelnemerskaart
Logboek JOTA Logboek JOTA
Logboek PA6SHB Logboek PA6SHB
qsl kaarten qsl kaarten
Solderen Solderen
Foto's Foto's
JotaLog JotaLog

Deelnemers JOTA

List of dutch participants in the Jamboree on the Air.
Nederlandse deelnemerslijst Jamboree on the Air.

Belangrijke tip voor Nederlandse scouting groepen: Je kunt je groep inschrijven via het SOL systeem. Let bij het inschrijven op het invoeren van de juiste locator van het clubhuis. Zoek de locator terug in onderstaande lijst of op de locator-map. Zorg ook dat de juiste coordinaten bekend zijn voor de A0-kaart.

Schijf je groep niet alleen in bij Scouting Nederland, maar ook bij de WOSM. Daar kun je tevens een JID code krijgen voor de JAMPUZ.

Sorteer op [org. nummer][callsign][Naam]

Nr Org# Groep QTH (Plaats) Rajon callsign JOTA JOTI locator

Nog niet aangemeld:

Nr Org# Groep QTH (Plaats) Rajon callsign JOTA JOTI locator
2254 A 15 Hardinxveld-Giessendam H PA1BP 2019 2019 JO21KT
2154 Dr. A.E. Hermansgroep Driebergen-Rijsenburg D PA2RVL 2018 JO22PB
1562 Aalst-Waalre Waalre L PE2AAB 2020 2020 JO21RJ
1291 Aalten Aalten I PA75BUR 2020 2020 JO31HW
1585 Aarle-Rixtel Aarle-Rixtel L PE1ROK 2020 2020 JO21TM
1756 Abel Tasmangroep Julianadorp A PA3RGH 2020 2016 JO22IV
1915 Achille Ratti Heeten I PC1MH 2013 2013 JO32DH
1634 St Adrianusgroep Hilvarenbeek K PA4AGO 2020 2020 JO21NL
2121 Agger Martini groep Maartensdijk D PI4AMG 2016 2016 JO22OD
1656 Dr Akkermansgroep Drunen K PA3EWC 2020 JO21NQ
2541 Albaldah Haarle Haarle (O) F PE7AOT 2020 2020 JO32EI
1523 Dr Albert Schweitzer Eindhoven L PC3JR 2020 2020 JO21QL
2077 Albrandswaard Poortugaal G PA14ABW 2014 2014 JO21EU
2084 Allart van Heemstede Vlaardingen G 2013 JO21EW
1577 Alphen Alphen (NB) K PA1HU 2020 2020 JO21LL
1386 Amby Maastricht M 2014 JO20UU
1352 Amicus Heerlen M PB1HF 2018 2018 JO20XV
1250 St Andries Weurt N PA1FZH 2019 2019 JO21VU
1075 Andromeda Franeker B (PE1OTB) 2019 2020 JO23SE
1777 Angela Heerhugowaard A PD0WDV 2020 2020 JO22KP
1762 Anna Paulowna Anna Paulowna A PA2KGF 2019 2019 JO22KU
1094 Anne de Guigne Arnhem I 2013 JO22WA
1891 Argonauten Hilversum E PE7M 2019 2019 JO22OE
1931 Dr Ariens Ingrid Hengelo (O) F PA3AI 2020 2019 JO32JG
2285 Aroda Dordrecht H PI4DEC 2016 2016 JO21IT
1887 Arrowe-groepen Bussum E 2016 JO22NG
1159 Ascanen groep Lelystad E PE1RBR 2019 2017 JO22RN
1811 Assendelft Assendelft A PI4RSA 2020 2020 JO22IL
1982 Azoelen Den Ham (O) F 2020 JO32GK
1914 B.E. Blauwe vogels St. Joris Holten I 2019 JO32FG
1077 BA-OW groep Beetsterzwaag B PI4EME 2020 2020 JO33AB
2511 Baden Powell Arnemuiden J PA3HFJ 2019 2019 JO11UM
1395 Lord Baden-Powell Maastricht M 2013 JO20TU
1707 Baden-Powell Roosendaal J PA4WK 2020 2020 JO21FM
1720 Lord Baden-Powell Tilburg K PD0MVZ 2018 JO21NN
1933 Bataven Ludger Hengelo (O) F PB0M 2019 2019 JO32JF
2132 Batenstein Vianen (U) D PE1FYH 2019 JO21NX
1586 Beek en Donk Beek en Donk L PA3RVG 2020 2020 JO21TM
2076 Jhr. Beelaerts van Blokland Barendrecht G PA3HHT 2015 2015 JO21GU
2231 Hertog van Beijeren-Gosaha Goes J PB1WL 2020 2018 JO11WM
1546 Mgr Bekkersgroep Son en Breugel L 2013 JO21RM
1664 Mgr Bekkersgroep Kaatsheuvel K 2013 JO21MQ
2198 Berdenis van Berlekomgroep Middelburg J PA1FZH 2013 JO11TM
1641 Berkel-Enschot Berkel-Enschot K PI4DLZ 2017 2017 JO21NN
1598 Berlicum Berlicum N 2013 JO21QQ
1599 Bernadette Den Dungen N PB2RVS 2015 2015 JO21QQ
1296 St Bernardusgroep Lichtenvoorde I PA5SKY 2017 2017 JO32HA
1107 St Bernulphus Oosterbeek I PA4H 2020 2018 JO21VX
1253 Beuningen '76 Weurt N PA1FZH 2020 2020 JO21VU
1044 Beyloo ter Horst Beilen B PA3EET 2020 2020 JO32FU
1619 Bladel Bladel L 2016 JO21OI
2385 Bodegraven Bodegraven C 2017 JO22IB
1581 Bolster groep Riel K PI4SBR 2020 2020 JO21MM
1580 St Bonifaasgroep Rijen K (PH7GIS) 2019 2020 JO21KO
1080 de Borgergroep Joure B PI4BG 2020 2020 JO22VX
1821 Bos en Duin Bloemendaal C PE1JMO 2020 2020 JO22HJ
1428 Don Bosco Ulestraten M 2015 JO20VV
1806 Don Bosco Uitgeest A PB0MV 2020 2020 JO22IM
2485 Don Bosco Beneden-Leeuwen H PE1NJZ 2017 2016 JO21SV
1417 Don Bosco Lindenheuvel Geleen M 2013 JO20VX
1231 Don Bosco Mook Mook N PB0AEZ 2013 JO21WS
2399 Bosgeest Noordwijkerhout C PA6BOS 2017 2017 JO22FG
1631 Boxtel Boxtel K PA5BOX 2020 2020 JO21PO
2292 van Brederode Papendrecht H PI4VAD 2013 2013 JO21IT
1826 Brigitta Haarlem C 2014 JO22HJ
1065 de Brimzen Buitenpost B PA6BRIMZEN 2020 2019 JO33BG
1591 Brouwhuis Helmond L 2020 JO21UL
1849 the Buffalo's Zandvoort C 2013 2020 JO22GJ
1388 Bunde Bunde M 2015 JO20UV
1071 Burmania Leeuwarden B 2020 JO23VF
1143 Buys Ballot Epe/Heerde Heerde I PH6BB 2019 2018 JO32AJ
2089 BvH Schiedam G 2018 2019 JO21EW
2216 Canisiusgroep Kloosterzande J PI4ZVL 2019 JO21AI
1069 Caspar di Robles Harlingen B 2013 JO23RE
1721 the Challenge Tilburg K PC6RH 2020 2019 JO21MN
2067 Charlois (Margrietengroep) Rotterdam G PD010SCR 2020 2020 JO21FV
2286 Christiaan de Wet Dordrecht H PI4DEC 2016 2016 JO21IT
1375 St Christoffel Hoensbroek L 2018 JO20XW
1935 St Christoffelgroep Hengelo (O) F (PE1MJJ) 2019 2020 JO32JG
1614 St Christoffelgroep Hintham-Rosmalen 's-Hertogenbosch N PA3GYK 2018 JO21QQ
124103 de Cirkel Almere E 2017 2018 JO22OI
2129 Clifford Reichert Lopik D (PD0SOT) 2019 2020 JO21LX
2297 Mr van Daalgroep Boskoop C PA2DK 2020 2020 JO22HB
1988 Dalflandgroep Dalfsen F PA1GWS 2020 2020 JO32DM
2508 Graaf Daron Alkmaar A PE1REA 2020 2020 JO22IP
1179 David G Alford Vorden I PD1BCL 2020 2020 JO32DC
1115 Dieren Dieren I PE1RXT 2014 JO32AB
1763 Dirck Rembrantsz groep Nieuwe Niedorp A PI4TX 2019 2019 JO22KR
1768 Dirk Duyvel Alkmaar A PA3WEG 2020 2019 JO22JP
3939 Discovery Zwaag A 2014 2016 JO22MP
1526 Doornakkers Eindhoven L PH9Z 2020 2020 JO21SK
125617 de Drones Drachten B PH1HS 2020 2020 JO33BC
1070 Duco van Martena Leeuwarden B PA9JAS 2020 2020 JO23WE
1548 Dutmella Son en Breugel L PA3DSC 2018 JO21RM
1817 Elfregi Zaanstreek Zaandam A PA0JNH 2019 JO22JL
1430 Elsloo Elsloo (L) M PD2FRE 2014 2014 JO20VW
1879 Erica Bussum D PE1GDP 2020 2020 JO22NG
1073 de Esdoorn Leeuwarden B PA1HS 2019 2019 JO23VE
1536 Pres. F.D. Roosevelt Eindhoven L PA3FTB 2019 2019 JO21SK
1150 Flevo-Scouts Dronten E 2017 JO22UM
2340 Graaf Floris 's-Gravenzande G PA1BP 2017 JO21CX
1525 Graaf Folke Bernadotte Eindhoven L PA7GFB 2020 JO21SK
2091 Franciscus Lodewijkgroep Schiedam G PA7FL 2020 2020 JO21EV
1528 St Frans Eindhoven L 2016 JO21SK
2240 Frans Naereboutgroep Goes J 2020 JO11WM
1709 Fridtjof Nansen Roosendaal J 2020 JO21FM
2474 Gaol Geulle M 2017 2019 JO20UW
2588 Graaf van Gelre Geldermalsen H PA6GVG 2017 2016 JO21PV
1038 St George Assen B PA1MHF 2019 2019 JO32GX
1767 de Geuzen Alkmaar A PD6GEUS 2020 JO22IP
1951 't Geuzennest Enschede F PA90GEUS 2014 JO32KF
2441 Gordon Rijswijk (ZH) G 2013 JO22DA
1066 de Granaet Dokkum B PA5BUK 2019 2019 JO23XH
1336 Guy de Fontgalland Ter Apel B PE9MJ 2020 2020 JO32MV
1501 Haagse Beemden (SHB) Breda K PA6SHB 2020 2016 JO21IO
1945 Han Jordaan Haaksbergen F PE1RIX 2020 2020 JO32ID
1670 Hank Hank K PE1POV 2014 JO21KR
1168 Hannie Schaft groep Almere E PA4WK 2017 2017 JO22OJ
2004 Hanzeluiden Kampen F PE1RZU 2020 2020 JO22WN
2276 Hartelgroep Spijkenisse G PI40SRN 2019 2019 JO21ET
1934 Hasselo Hengelo (O) F PE1ORG 2019 2018 JO32JG
2270 Hellevoetsluis Hellevoetsluis G PI4SHV 2020 2018 JO21BT
1936 Hendrik Hudson Hengelo (O) F PA90HHG 2019 2019 JO32JG
1543 Burg. Herman Witte groep Eindhoven L PA1LEO 2020 2020 JO21RL
2111 Hiawatha Hoevelaken D 2016 JO22RE
1896 Hilfertheem Hilversum E PE7M 2018 2018 JO22NF
2442 de Hoeve Rijswijk (ZH) G PA6HYG 2020 2020 JO22DA
2339 Honselersdijk Honselersdijk G PE2MB 2020 2020 JO22CA
1053 Hoogeveen Hoogeveen B 2018 2019 JO32FR
2071 Hoogvliet Hoogvliet Rotterdam G PA15HAC 2015 2015 JO21EU
1531 Hopman Latour groep Eindhoven L PE1FTV 2020 2020 JO21RK
2124 Hopman Masselman groep Soest D 2013 JO22PD
1432 St Hubertus Roermond M PE1NYZ 2020 2020 JO21XE
1368 St Hubertus Terwinselen Kerkrade M PI4RSL 2019 2016 JO30AU
1051 Hunze-Hikers Exloo B PE1NB 2019 2019 JO32KV
1808 IJmondtrekkers IJmuiden A PA3GPA 2019 2019 JO22HK
1173 IJsselgroep Gorssel I PE1RIK 2016 2016 JO32CE
2000 de IJsselgroep Zwolle F 2014 2015 JO32BL
2045 Impeesa Rotterdam G PA6R 2019 2019 JO21GW
2105 Impeesa Amersfoort D PA1EDL 2019 2018 JO22QD
1708 Prinses Irene Roosendaal J PE1NGS 2020 2020 JO21FM
2034 Prinses Irene groep 45 Rotterdam G 2014 JO21GW
1774 St Jacobusgroep Akersloot A PE1HIP 2020 2020 JO22IN
2443 de Jaguars Rijswijk (ZH) G PE1OBX 2020 JO22DB
2472 Jambowa Bolsward B 2017 2019 JO23SB
1558 St Jan Rucphen J PD1MVN 2020 2020 JO21GM
1706 St Jan Roosendaal J 2015 JO21FM
2349 St Jan Wateringen G (PI4HGL) 2019 2020 JO22DA
1347 St Jan Baptist (Scouting Heerlen) Heerlen M PD4FMJ 2020 2020 JO20XV
2145 Jan Campertgroep Tienhoven (U) D PG6JC 2020 2015 JO22MD
2281 Jan Joosten Ouddorp G 2018 2019 JO11XT
1167 Jan Wandelaar Zeewolde E PE1NKE 2018 2018 JO22SH
2309 Jan Willem Friso Krimpen aan den IJssel D PE1NQV 2015 2015 JO21HV
2302 Jan van Hoof-groep Gouda H PA6JVH 2020 2020 JO22IA
1183 Jan van Riebeeck Eefde I PE1LMD 2020 2020 JO32CD
1872 Jan van Speyk Mijdrecht D PH4M 2017 2017 JO22KE
1438 Jeanne d'Arc Maria Hoop M 2013 JO21XC
1489 Jeanne d'Arc Halsteren J PA0RPA 2020 2020 JO21DM
1738 Jeanne d'Arc groep Uden N PE1OFL 2013 2013 JO21TP
1455 St Job Leuken-Weert Weert M PA0HMV 2019 2019 JO21UG
1059 Johan van den Kornputgroep Steenwijk B PA3AKK 2020 2020 JO32BT
1540 Johannes Vianney Eindhoven L 2016 JO21RL
1157 John F Kennedy-groep Lelystad E 2014 JO22RM
2333 John McCormickgroep Zoetermeer G PA6JMC 2019 2019 JO22GB
1512 St Joris Breda K (PA6SJB) 2019 2020 JO21IP
2061 St Joris Ridderkerk Ridderkerk G PA6JAM 2017 2017 JO21HV
1436 St Jorisgroep Maasniel Roermond M PE1KXH 2017 2015 JO31AE
2312 Jorisgroep Oudewater Oudewater D PA9T 2020 2018 JO22KA
1412 St Jozefgroep Meerssen M 2015 JO20VV
1752 Jutters Willemsoord Den Helder A PI4ADH 2019 JO22JW
1751 de Jutters-Rainiero Den Helder A PA3CPI 2015 2015 JO22IW !
1862 Kantankye Amstelveen C PI4ASV 2014 2014 JO22KH
1181 Karel Doorman groep Zutphen I PE1BBG 2020 2020 JO32CD
1165 Kiliaen van Rensselaer I Nijkerk E PA3FYE 2015 2015 JO22RG
2371 Kimball O'Hara groep Voorschoten C 2015 JO22FD
1813 St Koog-Zaandijk Koog aan de Zaan A PE1FWC 2016 2016 JO22JK
1917 Kornet van Limburg StirumOlstWijhe Olst I PI4SDH 2019 2019 JO32BI
1815 Krommenie Krommenie A PD5HFK 2017 2016 JO22IM
1980 Admiraal Kruysgroep I Vriezenveen F PD0RV 2020 2020 JO32HJ
1911 LOAAH groep Schalkhaar I PE1LMD 2018 2018 JO32CG
1552 Lambertus Etten-Leur K 2013 JO21HN
1639 St Lambertus Udenhout K 2018 JO21NO
2114 Landelijk Station (Ernst van Kempengroep) Baarn D PA6JAM 2020 2020 JO22PF
1372 de Landgraaf Brunssum M 2015 JO20XW
123447 Langedijk Martinus Noord-Scharwoude A PE1NJM 2019 2018 JO22JQ
1189 Langenberg-Ede Ede D PA3BQC 2014 2013 JO22UA
1668 Laurentius Dongen K PA75SLD 2020 2020 JO21KO
1769 St Laurentius Alkmaar A PA9HS 2020 2020 JO22JO
1996 Vaandrig Lengton groep Zwolle F PA3DAT 2020 2020 JO32BM
1590 Leonardus Helmond L PE2WGV 2018 2018 JO21TL
1948 Vaandrig Leppink groep Enschede F PA6VLG 2020 2020 JO32KE
1809 Limmen Limmen A PE0JXA 2019 2019 JO22IN
2544 de Linde Peperga B PA2WRD 2020 2020 JO32AU
2393 Lisser Kaninefaten Lisse C PE1OXI 2020 2020 JO22GG
1085 Litjo Wolvega e.o. Wolvega B PC1MK 2014 JO32AV !
1532 Livingstone Eindhoven L PA1PTP 2020 2019 JO21RL
1532 Livingstone DUPE! Eindhoven L PD1RFD 2020 2019 JO21RL
1941 Long Tom Markelo F PA3ABR 2016 2016 JO32GF
1799 Luchtscouts Vliegveld Lelystad Lelystad E PE1SDE 2020 2020 JO22RM
1357 St Lucia Simpelveld M 2016 JO20XT
1138 Maarten van Rossum Vaassen I PG56MVR 2013 2013 JO22XG
2449 St Maarten/Hildegard Voorburg G 2015 2016 JO22EB
1079 van Maasdijk Oranjewoud B PC5E 2016 2016 JO22XW !
2342 Maasland Maasland G PA3GXL 2019 2019 JO21DW
2504 Made Made K PA1FM 2018 2018 JO21JQ
1465 Manresa Venlo M 2015 JO31CI
1137 Marca Appoldro Apeldoorn I PE1MEW 2016 2016 JO32AF !
1549 Margaretha Sinclair Son en Breugel L PA3FUS 2015 JO21SM
1954 Margaretha Sinclair Denekamp F PA3ESO 2020 2017 JO32MI
1437 Maria Goretti - Pey Echt M PA3I 2019 2019 JO21WC
1673 Mariagroep Oosterhout Oosterhout (NB) K 2013 JO21KP
2085 Marnix van Sint Aldegonde Vlaardingen G 2016 2019 JO21DW
2147 Marsua Maarssen D PA6MARSUA 2020 2020 JO22MC
1659 Martin Luther King Kaatsheuvel K PA3WSK 2020 2020 JO21MP
1606 St Martinus Zaltbommel N PA0SKP 2015 2015 JO21OT !
1515 St Martinus Breda-West Breda K PC2X 2020 2020 JO21IN
1665 Maurice Flacard Vlijmen L PE9RIK 2019 JO21OQ
1058 Mensinghe Roden Roden B PA1ET 2020 2020 JO33FD
1057 Meppel Meppel B 2013 JO32CQ
1783 Mercury Enkhuizen A 2014 JO22PQ
1918 Miguel Pro Raalte I PE1PBQ 2020 2015 JO32DJ
1753 Minerva Den Helder A PA3RSB 2020 2020 JO22JW
1377 H. de Montfort Hoensbroek M 2015 JO20XV
1387 St Monulphusgroep Berg en Terblijt M PI4ZLB 2019 2019 JO20VU
1421 Munstergeleen Munstergeleen M PE1EEC 2018 2018 JO20WX
2040 van Naeltwijck Capelle aan den IJssel G PA2CMW 2017 2017 JO21GW
1949 Nanne Zwiep Enschede F PA3FGQ 2020 JO32KE
1449 Nederweert Nederweert M PA3DNR 2017 JO21UG
1567 Neil Armstrong Geldrop L PC5D 2019 2019 JO21SK
2139 Nico Steenbeekgroep IJsselstein D PA3GNC 2019 2019 JO22MA
1056 St Nienoord Leek B PH7B 2020 2020 JO33EE
1348 Nieuw Einde Heerlen M 2017 JO20XW
1334 Nieuwe Pekela Nieuwe Pekela B PC1CP 2013 JO33LB
2043 Nieuwerkerk aan den IJssel Nieuwerkerk aan den IJssel G PA3F 2020 2018 JO21HX
1163 Nijkerk Nijkerk E PA3FYG 2020 2020 JO22RF
2329 Nootdorp Nootdorp G PE1PEX 2019 2019 JO22EA
126509 Novo Mundo Almere E PA4WK 2019 2019 JO22OJ
1638 Oisterwijk Oisterwijk K PA3DVI 2020 2020 JO21ON
2070 Ooievaarsgroep Heerjansdam G PA1AW 2020 2020 JO21GU
1978 Oosterhof-Niej Begin Rijssen F PA1BOR 2020 2020 JO32GG
4770 Osbornegroep Biddinghuizen E PE1RF 2020 JO22UK
1288 St Oswaldusgroep Zeddam I 2013 JO31DV
1175 Graaf Otto groep Lochem I PE1OJZ 2018 2018 JO32ED
1703 Oudenbosch Oudenbosch J PE1NGS 2016 2016 JO21GO
1297 Pakawevers-groep Neede I PI4AJS 2020 2020 JO32HD
1050 St Pancratius/Maria Immaculata Erica B (PA0ABE) 2019 2020 JO32LR
2295 Panoord Zwijndrecht H PA3GDG 2017 2016 JO21HT
1544 Panta Rhei Nuenen L 2020 JO21SL
1939 St Patrick / Jeanne d'Arc Hengelo (O) F PE60JP 2018 2018 JO32JG
1468 St Paulus Venlo M PA3FKH 2020 2020 JO31BI
1592 Paulus Helmond L (PA0TLM) 2019 2020 JO21UL
1728 Peerke Donders Tilburg K PA1ASP 2019 2019 JO21NN
2167 Peka 18 Utrecht D PE18KA 2019 2015 JO22MC
1530 Pere Kersten Stratum Eindhoven L PA3FAT 2016 2016 JO21RK !
1483 Petrus en Paulus Bergen op Zoom J PA1ADG 2020 2020 JO21DL
1190 Pieter Maritz Ede D PI4CQ 2020 2020 JO22TB
1379 Pioniers Oude Mijnstreek Landgraaf M PI4RSL 2013 2013 JO30AV
1361 Pius XII Landgraaf M PA1JPS 2017 2017 JO30AV
2556 Plusscouts PA3EFR JOTA groep De Wilp B PA60JOTA 2017 JO33DC
2334 Pocahontas Zoetermeer G PA6POCA 2017 2017 JO22GB
2348 Poeldijk Poeldijk G PD70TAK 2015 JO22CA !
2344 Polanen Monster G PD65POL 2020 2020 JO22CA
129776 Polaris Heerenveen B PC5E 2019 2019 JO22XX
2519 Pooh-stam Arnhem M ON1JOTA 2013 JO21WW
2265 Puttershoek Puttershoek G PI4VHW 2020 JO21GT
1534 St Rafael Eindhoven L PA3GCJ 2013 2013 JO21RK
2072 the Rangers Rotterdam Rotterdam G 2014 JO21GV
1976 Reggegroep Nijverdal F 2019 2018 JO32FI
1520 Regio Scouting Eindhoven Eindhoven L PD1RJV 2013 JO21RK
2540 Renatum 57 Zwolle E PE1AZZ 2020 2016 JO32BM
1725 Rey de Carle Tilburg K (PA3E) 2019 2020 JO21MO
1117 Rhedense Pioniers Rheden I PA3CGJ 2020 2020 JO32AA
2149 Rhenova Vleuten D PE1PZU 2019 2019 JO22MC
2150 Ridderhof Vleuten D PB0AJF 2017 2017 JO22MC
1848 Rijnlandgroep Zwanenburg C 2020 JO22IJ
1589 Rijpelberg Helmond L PA3FFK 2020 2020 JO21UL
2411 de Rimboejagers 's-Gravenhage G PA6OCK 2016 2015 JO22CB
1789 die Robben Wieringerwerf A PA6WDR 2019 2019 JO22MU
2041 Robert Baden-Powell Zeeverkenners Capelle aan den IJssel G PA6RBP 2019 2019 JO21HW
2120 Rover Crofts groep Bilthoven D PA6RCG 2020 2019 JO22OD
1545 Rudyard Kipling Nuenen L PD1APK 2017 2017 JO21TL
1454 St Rumoldus Weert M 2015 2016 JO21UG
1780 Rurik Heiloo A PE1PRB 2020 2018 JO22IO
1420 St Salvius Limbricht M 2013 JO21WA
1199 Jhr Schimmelpenninck Rhenen D PA12JSG 2020 2019 JO21SX
1381 Schinnen Schinnen M PA1JPS 2014 2014 JO20WW
2191 Schonauwen Houten D PE1PWN 2020 2020 JO22NA
1072 Schout-bij-nacht Doorman Leeuwarden B PA7D 2019 2019 JO23VF
1043 Schultegroep Diever B PA3EFR 2018 JO32DU
1112 Schutgraaf Arnhem Arnhem I PI4TTA 2015 JO21WX
2402 Scojesa Sassenheim C 2018 2020 JO22GF
1182 Scoutinggroep Sint Joris Gorssel I PA1H 2014 2014 JO32CD
1660 Pastoor Simonsgroep Loon op Zand K PA6PSG 2020 2019 JO21MO
2109 Soekwa Hoogland D PA3GQS 2020 2020 JO22QE
2290 van Speijkgroep Dordrecht H PI4DEC 2014 2014 JO21IT
1624 St Stanislaus Kostka Veldhoven L PD0DIB 2020 2020 JO21QJ
1987 Stanley Heemserveen F PD1PJ 2016 JO32HN
1299 van Starckenrodegroep Winterswijk I PE1ASL 2017 2017 JO31IX
1494 Steenbergen Steenbergen J PE1PEX 2017 2017 JO21FM
1912 Pres. Steyn Diepenveen I PE0RVA 2020 2019 JO32BG
1930 Stoevelaargroep Goor F 2014 2020 JO32GF
2487 Stratum Eindhoven L PB7PH 2020 2020 JO21RJ
1378 de Stutters Hoensbroek L 2020 JO20WW
2538 van Swietengroep Vledder B PA3EFR 2019 2017 JO32CU
2090 Taize groep Schiedam-Kethel Schiedam G PA3AFG 2020 2020 JO21EW
1116 Tapawingo Eerbeek I PA3ASW 2020 2020 JO32AC
1192 Tarcisius Ede D PE0AVS 2015 2015 JO22UB
1359 St Tarcisius Landgraaf M PA5YL 2015 JO30AV
1427 St Tarcisius Urmond M 2016 JO20VX
1551 Tarcisius Etten-Leur K 2017 JO21HN
1760 Texel Den Burg A PE1BOJ 2020 2020 JO23JB
1956 Teylersgroep Losser F PA3GMT 2019 2019 JO32MG
2289 Thomas Estill Schoch de Ravallet Dordrecht H PI4DEC 2019 2019 JO21IT
1555 Thomas More groep Prinsenbeek K PI9TP 2018 2018 JO21IO
2153 Thorheimgroep Doorn D PD3FZQ 2018 2018 JO22QB
1398 Titus Brandsma Maastricht M 2020 JO20UU
1684 Titus Brandsma Oss N 2020 JO21SS
1786 Titus Brandsma Medemblik A PD0RBX 2019 JO22NS
1919 Titus Brandsma Deventer I PE1SCM 2013 2013 JO32CG
2403 Tjarda Sassenheim C PA6TJARDA 2019 JO22GF
2088 Tono-groep Schiedam G PD9RAY 2017 2017 JO21EW
1234 Traianus Nijmegen N 2013 JO21WT
1971 het Twentse Ros Almelo F 2020 JO32II
1926 Twickel Borne Ambt Delden F PE2MGA 2020 2020 JO32IG
1019 Tyltyl Mytylgroep/de Teil Amstelveen C 2015 JO22KH
1124 Ugchelse Woudlopers Ugchelen I PG1M 2020 2018 JO22XE
1737 Uotha Uden N PA3FFL 2020 2016 JO21TP
2212 de Valkeniers Koudekerke J 2014 JO11SL
1200 de Valleigroep Scherpenzeel (Gld) D 2014 JO22RC
1739 Veghel Veghel N PA3EZC 2020 2020 JO21SP
1120 Velpsche Woudloopers en de Olmen Velp (Gld) I PA3BAS 2014 2014 JO22XA
2510 de Verbinding Lemelerveld F 2019 JO22EK
2317 St Victor Waddinxveen H PA3ALF 2020 2015 JO22HB
1772 Victorie Heiloo A PD0NQD 2013 JO22I0
1338 St Vitusgroep Winschoten B 2020 JO33MD
1363 Voerendaal Voerendaal M PA9FT 2019 2019 JO20XV
1952 't Volbert Enschede F 2020 JO32LF
1353 Vrank Heerlen M PE1IIG 2014 2014 JO20XV
1733 Pastoor Vroomansgroep Tilburg K 2017 JO21MN
1921 de Vundelaar Twello I PD0LB 2020 2018 JO32BF
9286 St Walrick Scoutingkampeerterrein Overasselt N PA3RVB 2017 2017 JO21VS
2375 van Wassenaer van Obdam Wassenaar C PA1EM 2019 2019 JO22ED
1819 de Watergeuzen Zaandam A PE2RDX 2019 2019 JO22JL
2591 Waterland Monnickendam C PA3HGP 2018 2014 JO22ML
2426 Wegelaergroep 's-Gravenhage G PE1SBR 2017 2017 JO22DC
3097 Burg. Welschen Meerhoven Eindhoven L PE6SBW 2020 2020 JO21RK
1625 Were-di Veldhoven L 2016 2018 JO21QJ
1542 Wielewaal Eindhoven L PA3GCJ 2019 2019 JO21RL
1201 Willaergroep Scherpenzeel (Gld) D PA3EFR 2016 JO22RB
2176 Willem de Zwijger Utrecht D (PA7FVR) 2019 2020 JO22NC
2327 Willem de Zwijger Delft G PD0OPC 2019 2019 JO22EA
2291 Willem de Zwijgergroep III Dordrecht H PE2DOC 2015 2013 JO21IT !
2143 Willem-Alexander Harmelen D (PA6WA) 2019 2020 JO22LB
1718 St Willibrord Goirle K PA1LIO 2015 2014 JO21MM
1370 St Willibrord Kerkrade Kerkrade M PD1JAP 2019 2019 JO30AU
1383 St Willibrordus Brunssum M PA9H 2020 2020 JO20XW
1587 Willibrordus Gemert L PE1NIL 2020 2020 JO21UN
1176 De Witte Wieven Lochem I PE1RIK 2020 2020 JO32ED
1251 Woezik Wijchen N PE1NIB 2019 2018 JO21UT
2186 Woudlopers Zeist D PH2CV 2017 2016 JO22PC
1714 Zevenbergen Zevenbergen J PA3DEW 2020 2020 JO21HP
1180 Zona Warnsveld I PD3HI 2019 2017 JO32DD
1671 Zwalaho Lage Zwaluwe K PA1UN 2017 2017 JO21IQ
1042 de Zwervers Assen B PA1MHF 2019 2019 JO32GX
CAMRAS / Radiotelescoop Dwingeloo B PI9CAM 2020 JO32ET
Mobiele equipe Ad J PA1ADG 2016
Mobiele equipe Alexander E PE1JLB 2017
Mobiele equipe Arno N PF5A 2017
Mobiele equipe Bram J PB1RAM 2019
Mobiele equipe Con D PE1OOM 2015
Mobiele equipe Eric B PA3ECN 2017
Mobiele equipe Eric L PE1MIX 2015
Mobiele equipe Eric-Jan C PA1EJ 2019
Mobiele equipe Esther G PD4EVS 2019
Mobiele equipe Frans A PE1PRB 2019
Mobiele equipe Henk K PA5Q 2017
Mobiele equipe Henk G PD0SBO 2017
Mobiele equipe Hjørdis I PD1HL 2019
Mobiele equipe Jaap G PA3EKI 2019
Mobiele equipe Jeroen I PD5CW 2019
Mobiele equipe Lou G PD0SAY 2015
Mobiele equipe Lute B PA2LB 2016
Mobiele equipe Maarten I PD7ML 2019
Mobiele equipe Maarten D PG1N 2019
Mobiele equipe Martin A PA1OZU 2019
Mobiele equipe Michiel I PE1SCM 2019
Mobiele equipe Olav K PH0T 2018
Mobiele equipe PE4PED A PE4PED 2019
Mobiele equipe Paul C PA3DFR 2019
Mobiele equipe Paul B PA60UL 2017
Mobiele equipe Remko L PE1MEW 2018
Mobiele equipe Ron L PA3FAT 2015
Mobiele equipe Ronald L PD1RJV 2015
Mobiele equipe Sander I PA4SB 2016
Mobiele equipe Suzan B PD3SZN 2017
Mobiele equipe Wijnand J PA3HFJ 2018
Mobiele equipe Willo G PD1AEE 2015
Regionaal station Edwin K PE5ENJ 2020
Regionaal station Paul B PA5UL 2020