PA6SHB
Home Home
Deelnemers Deelnemers
Deelnemerskaart Deelnemerskaart
Logboek JOTA Logboek JOTA
Logboek PA6SHB Logboek PA6SHB
qsl kaarten qsl kaarten
Solderen Solderen
Foto's Foto's
JotaLog JotaLog

Deelnemers JOTA

List of dutch participants in the Jamboree on the Air.
Nederlandse deelnemerslijst Jamboree on the Air.

Belangrijke tip voor Nederlandse scouting groepen: Je kunt je groep inschrijven via het SOL systeem. Let bij het inschrijven op het invoeren van de juiste locator van het clubhuis. Zoek de locator terug in onderstaande lijst of op de locator-map. Zorg ook dat de juiste coordinaten bekend zijn voor de A0-kaart.

Schijf je groep niet alleen in bij Scouting Nederland, maar ook bij de WOSM. Daar kun je tevens een JID code krijgen voor de JAMPUZ.

Sorteer op [org. nummer][callsign][Naam]

Nr Org# Groep QTH (Plaats) Rajon callsign JOTA JOTI locator
1 1297 Landelijk Station (Pakawevers-groep) Neede I PA6JAM 2019 2019 JO32HD
2 CAMRAS / Radiotelescoop Dwingeloo B PI9CAM 2019 JO32ET
3 2147 Marsua Maarssen D PA0AA 2019 2019 JO22MC
4 1050 St Pancratius/Maria Immaculata Erica B PA0ABE 2019 2019 JO32LR
5 1577 Alphen Alphen (NB) K PA0GOR 2019 2019 JO21LL
6 1455 St Job Leuken-Weert Weert M PA0HMV 2019 2019 JO21UG
7 1515 St Martinus Breda-West Breda K PA0HWB 2019 2019 JO21IN
8 1817 Elfregi Zaanstreek Zaandam A PA0JNH 2019 JO22JL
9 1523 Dr Albert Schweitzer Eindhoven L PA0M 2019 2019 JO21QL
10 1489 Jeanne d'Arc Halsteren J PA0RPA 2019 2019 JO21DM
11 1592 Paulus Helmond L PA0TLM 2019 2019 JO21UL
12 1199 Jhr Schimmelpenninck Rhenen D PA12JSG 2019 2019 JO21SX
13 1483 Petrus en Paulus Bergen op Zoom J PA1ADG 2019 2019 JO21DL
14 1728 Peerke Donders Tilburg K PA1ASP 2019 2019 JO21NN
15 2070 Ooievaarsgroep Heerjansdam G PA1AW 2019 2019 JO21GU
16 1978 Oosterhof-Niej Begin Rijssen F PA1BOR 2019 2019 JO32GG
17 2254 A 15 Hardinxveld-Giessendam H PA1BP 2019 2019 JO21KT
18 2105 Impeesa Amersfoort D PA1EDL 2019 2018 JO22QD
19 2375 van Wassenaer van Obdam Wassenaar C PA1EM 2019 2019 JO22ED
20 1058 Mensinghe Roden Roden B PA1ET 2019 2019 JO33FD
21 1250 St Andries Weurt N PA1FZH 2019 2019 JO21VU
22 1988 Dalflandgroep Dalfsen F PA1GWS 2019 2019 JO32DM
23 1073 de Esdoorn Leeuwarden B PA1HS 2019 2019 JO23VE
24 1543 Burg. Herman Witte groep Eindhoven L PA1LEO 2019 2019 JO21RL
25 1038 St George Assen B PA1MHF 2019 2019 JO32GX
26 1042 de Zwervers Assen B PA1MHF 2019 2019 JO32GX
27 1532 Livingstone Eindhoven L PA1PTP 2019 2019 JO21RL
28 1762 Anna Paulowna Anna Paulowna A PA2KGF 2019 2019 JO22KU
29 2544 de Linde Peperga B PA2WRD 2019 JO32AU
30 1714 Zevenbergen Zevenbergen J PA35DEW 2019 2019 JO21HP
31 1044 Beyloo ter Horst Beilen B PA3ADU 2019 2019 JO32FU
32 2090 Taize groep Schiedam-Kethel Schiedam G PA3AFG 2019 2019 JO21EW
33 1931 Dr Ariens Ingrid Hengelo (O) F PA3AI 2019 2019 JO32JG
34 1059 Johan van den Kornputgroep Steenwijk B PA3AKK 2019 2018 JO32BT
35 2317 St Victor Waddinxveen H PA3ALF 2019 2015 JO22HB
36 1116 Tapawingo Eerbeek I PA3ASW 2019 2019 JO32AC
37 1638 Oisterwijk Oisterwijk K PA3DVI 2019 2019 JO21ON
38 1725 Rey de Carle Tilburg K PA3E 2019 2019 JO21MO
39 2538 van Swietengroep Vledder B PA3EFR 2019 2017 JO32CU
40 1954 Margaretha Sinclair Denekamp F PA3ESO 2019 2017 JO32MI
41 1656 Dr Akkermansgroep Drunen K PA3EWC 2019 JO21NQ
42 1739 Veghel Veghel N PA3EZC 2019 2019 JO21SP
43 2043 Nieuwerkerk aan den IJssel Nieuwerkerk aan den IJssel G PA3F 2019 2018 JO21HX
44 1589 Rijpelberg Helmond L PA3FFK 2019 2018 JO21UL
45 1737 Uotha Uden N PA3FFL 2019 2016 JO21TP
46 1949 Nanne Zwiep Enschede F PA3FGQ 2019 JO32KE
47 1536 Pres. F.D. Roosevelt Eindhoven L PA3FTB 2019 2019 JO21SK
48 1163 Nijkerk Nijkerk E PA3FYG 2019 2019 JO22RF
49 1542 Wielewaal Eindhoven L PA3GCJ 2019 2019 JO21RL
50 1956 Teylersgroep Losser F PA3GMT 2019 2019 JO32MG
51 2139 Nico Steenbeekgroep IJsselstein D PA3GNC 2019 2019 JO22MA
52 1808 IJmondtrekkers IJmuiden A PA3GPA 2019 2019 JO22HK
53 2109 Soekwa Hoogland D PA3GQS 2019 2019 J022QE
54 2342 Maasland Maasland G PA3GXL 2019 2019 JO21DW
55 1065 de Brimzen Buitenpost B PA3HDM 2019 2019 JO33BG
56 2511 Baden Powell Arnemuiden J PA3HFJ 2019 2019 JO11UM
57 1437 Maria Goretti - Pey Echt M PA3I 2019 2019 JO21WC
58 1756 Abel Tasmangroep Julianadorp A PA3RGH 2019 2016 JO22IV
59 1753 Minerva Den Helder A PA3RSB 2019 2019 JO22JW
60 1586 Beek en Donk Beek en Donk L PA3RVG 2019 2019 JO21TM
61 1768 Dirk Duyvel Alkmaar A PA3WEG 2019 2019 JO22JP
62 1659 Martin Luther King Kaatsheuvel K PA3WSK 2019 2019 JO21MP
63 1996 Vaandrig Lengton groep Zwolle F PA40DAT 2019 2019 JO32BM
64 1634 St Adrianusgroep Hilvarenbeek K PA4AGO 2019 2019 JO21NL
65 1107 St Bernulphus Oosterbeek I PA4H 2019 2018 JO21VX
66 126509 Novo Mundo Almere E PA4WK 2019 2019 JO22OJ
67 1631 Boxtel Boxtel K PA5BOX 2019 2019 JO21PO
68 1066 de Granaet Dokkum B PA5BUK 2019 2019 JO23XH
69 1291 Aalten Aalten I PA5OAN 2019 2019 JO31HW
70 1799 Luchtscouts Vliegveld Lelystad Lelystad E PA5ROB 2019 2019 JO22RM
71 2443 de Jaguars Rijswijk (ZH) G PA6JAG 2019 JO22DB
72 2333 John McCormickgroep Zoetermeer G PA6JMC 2019 2019 JO22GB
73 2302 Jan van Hoof-groep Gouda H PA6JVH 2019 JO22IA
74 1660 Pastoor Simonsgroep Loon op Zand K PA6PSG 2019 2019 JO21MO
75 2045 Impeesa Rotterdam G PA6R 2019 2019 JO21GW
76 2041 Robert Baden-Powell Zeeverkenners Capelle aan den IJssel G PA6RBP 2019 2019 JO21HW
77 2120 Rover Crofts groep Bilthoven D PA6RCG 2019 2019 JO22OD
78 1501 Haagse Beemden (SHB) Breda K PA6SHB 2019 2016 JO21IO
79 1512 St Joris Breda K PA6SJB 2019 2019 JO21IP
80 2403 Tjarda Sassenheim C PA6TJARDA 2019 JO22GF
81 1948 Vaandrig Leppink groep Enschede F PA6VLG 2019 2017 JO32KE
82 2143 Willem-Alexander Harmelen D PA6WA 2019 2019 JO22LB
83 1789 die Robben Wieringerwerf A PA6WDR 2019 2019 JO22MU
84 1668 Laurentius Dongen K PA75SLD 2019 2019 JO21KO
85 1072 Schout-bij-nacht Doorman Leeuwarden B PA7D 2019 2019 JO23VF
86 2091 Franciscus Lodewijkgroep Schiedam G PA7FL 2019 2019 JO21EV
87 2176 Willem de Zwijger Utrecht D PA7FVR 2019 2019 JO22NC
88 2297 Mr van Daalgroep Boskoop C PA85MVD 2019 2019 JO22HB
89 1936 Hendrik Hudson Hengelo (O) F PA90HHG 2019 2019 JO32JG
90 1363 Voerendaal Voerendaal M PA9FT 2019 2019 JO20XV
91 1383 St Willibrordus Brunssum M PA9H 2019 2019 JO20XW
92 1769 St Laurentius Alkmaar A PA9HS 2019 2019 JO22JO
93 1070 Duco van Martena Leeuwarden B PA9JAS 2019 2019 JO23WE
94 2312 Jorisgroep Oudewater Oudewater D PA9T 2019 2018 JO22KA
95 1933 Bataven Ludger Hengelo (O) F PB0M 2019 2019 JO32JF
96 1806 Don Bosco Uitgeest A PB0MV 2019 2019 JO22IM
97 2231 Hertog van Beijeren-Gosaha Goes J PB1WL 2019 2018 JO11WM
98 2487 Stratum Eindhoven L PB7PH 2019 2019 JO21RJ
99 1567 Neil Armstrong Geldrop L PC5D 2019 2019 JO21SK
100 129776 Polaris Heerenveen B PC5E 2019 2019 JO22XX
101 1721 the Challenge Tilburg K PC6RH 2019 2019 JO21MN
102 2067 Charlois (Margrietengroep) Rotterdam G PD010SCR 2019 2019 JO21FV
103 1624 St Stanislaus Kostka Veldhoven L PD0DIB 2019 2019 JO21QJ
104 2327 Willem de Zwijger Delft G PD0OPC 2019 2019 JO22EA
105 1786 Titus Brandsma Medemblik A PD0RBX 2019 JO22NS
106 1980 Admiraal Kruysgroep I Vriezenveen F PD0RV 2019 2019 JO32HJ
107 2129 Clifford Reichert Lopik D PD0SOT 2019 2019 JO21LX
108 1777 Angela Heerhugowaard A PD0WDV 2019 2018 JO22KP
109 1179 David G Alford Vorden I PD1BCL 2019 2019 JO32DC
110 1370 St Willibrord Kerkrade Kerkrade M PD1JAP 2019 2019 JO30AU
111 1558 St Jan Rucphen J PD1MVN 2019 2019 JO21GM
112 2114 Ernst van Kempengroep Baarn D PD2ODR 2019 2019 JO22PF
113 1180 Zona Warnsveld I PD3HI 2019 2017 JO32DD
114 1347 St Jan Baptist (Scouting Heerlen) Heerlen M PD4FMJ 2019 2019 JO20XV
115 1767 de Geuzen Alkmaar A PD6GEUS 2019 JO22IP
116 1809 Limmen Limmen A PE0JXA 2019 2019 JO22IN
117 1912 Pres. Steyn Diepenveen I PE0RVA 2019 2019 JO32BG
118 2167 Peka 18 Utrecht D PE18KA 2019 2015 JO22MC
119 1945 Han Jordaan Haaksbergen F PE1AST 2019 2019 JO32ID
120 2540 Renatum 57 Zwolle E PE1AZZ 2019 2016 JO32BM
121 1181 Karel Doorman groep Zutphen I PE1BBG 2019 2017 JO32CD
122 1336 Guy de Fontgalland Ter Apel B PE1BBY 2019 2019 JO32MV
123 1760 Texel Den Burg A PE1BOJ 2019 2019 JO23JB
124 1531 Hopman Latour groep Eindhoven L PE1FTV 2019 2018 JO21RK
125 2132 Batenstein Vianen (U) D PE1FYH 2019 JO21NX
126 1879 Erica Bussum D PE1GDP 2019 2019 JO22NG
127 1183 Jan van Riebeeck Eefde I PE1LMD 2019 2019 JO32CD
128 1780 Rurik Heiloo A PE1LSV 2019 2018 JO22IO
129 1935 St Christoffelgroep Hengelo (O) F PE1MJJ 2019 2019 JO32JG
130 1051 Hunze-Hikers Exloo B PE1NB 2019 2019 JO32KV
131 1708 Prinses Irene Roosendaal J PE1NGS 2019 2019 JO21FM
132 1251 Woezik Wijchen N PE1NIB 2019 2018 JO21UT
133 1587 Willibrordus Gemert L PE1NIL 2019 2019 JO21UN
134 123447 Langedijk Martinus Noord-Scharwoude A PE1NJM 2019 2018 JO22JQ
135 1432 St Hubertus Roermond M PE1NYZ 2019 2019 JO21XE
136 1934 Hasselo Hengelo (O) F PE1ORG 2019 2018 JO32JG
137 1075 Andromeda Franeker B PE1OTB 2019 2019 JO23SE
138 2393 Lisser Kaninefaten Lisse C PE1OXI 2019 2019 JO22GG
139 1774 St Jacobusgroep Akersloot A PE1PAB 2019 2019 JO22IN
140 1918 Miguel Pro Raalte I PE1PBQ 2019 2015 JO32DJ
141 2329 Nootdorp Nootdorp G PE1PEX 2019 2019 JO22EA
142 2149 Rhenova Vleuten D PE1PZU 2019 2019 JO22MC
143 1159 Ascanen groep Lelystad E PE1RBR 2019 2017 JO22RN
144 4770 Osbornegroep Biddinghuizen E PE1RF 2019 JO22UK
145 1176 De Witte Wieven Lochem I PE1RIK 2019 2019 JO32ED
146 1585 Aarle-Rixtel Aarle-Rixtel L PE1ROK 2019 2019 JO21TM
147 1562 Aalst-Waalre Waalre L PE2AAB 2019 2019 JO21RJ
148 2339 Honselersdijk Honselersdijk G PE2MB 2019 2019 JO22CA
149 1926 Twickel Borne Ambt Delden F PE2MGA 2019 2018 JO32IG
150 1819 de Watergeuzen Zaandam A PE2RDX 2019 2019 J022JL
151 3097 Burg. Welschen Meerhoven Eindhoven L PE6SBW 2019 2019 JO21RK
152 2508 Graaf Daron Alkmaar A PE7EB 2019 2019 JO22IP
153 1891 Argonauten Hilversum E PE7M 2019 2019 JO22OE
154 1665 Maurice Flacard Vlijmen L PE9RIK 2019 JO21OQ
155 1124 Ugchelse Woudlopers Ugchelen I PG1M 2019 2018 JO22XE
156 2145 Jan Campertgroep Tienhoven (U) D PG6JC 2019 2015 JO22MD
157 1468 St Paulus Venlo M PH4RTM 2019 2019 JO31BI
158 1143 Buys Ballot Epe/Heerde Heerde I PH6BB 2019 2018 JO32AJ
159 1580 St Bonifaasgroep Rijen K PH7GIS 2019 2019 JO21KO
160 1525 Graaf Folke Bernadotte Eindhoven L PH9GFB 2019 JO21SK
161 1526 Doornakkers Eindhoven L PH9Z 2019 2019 JO21SK
162 2276 Hartelgroep Spijkenisse G PI40SRN 2019 2019 JO21ET
163 1752 Jutters Willemsoord Den Helder A PI4ADH 2019 JO22JW
164 1190 Pieter Maritz Ede D PI4CQ 2019 2019 JO22TB
165 2289 Thomas Estill Schoch de Ravallet Dordrecht H PI4DEC 2019 2019 JO21IT
166 1077 BA-OW groep Beetsterzwaag B PI4EME 2019 2019 JO33AB
167 2349 St Jan Wateringen G PI4HGL 2019 2019 JO22DA
168 2442 de Hoeve Rijswijk (ZH) G PI4RS 2019 2019 JO22DA
169 1811 Assendelft Assendelft A PI4RSA 2019 2019 J022IL
170 1368 St Hubertus Terwinselen Kerkrade M PI4RSL 2019 2016 JO30AU
171 1581 Bolster groep Riel K PI4SBR 2019 2019 JO21MM
172 1917 Kornet van Limburg StirumOlstWijhe Olst I PI4SDH 2019 2019 JO32BI
173 2270 Hellevoetsluis Hellevoetsluis G PI4SHV 2019 2018 JO21BT
174 1763 Dirck Rembrantsz groep Nieuwe Niedorp A PI4TX 2019 2019 JO22KR
175 2265 Puttershoek Puttershoek G PI4VHW 2019 JO21GT
176 1387 St Monulphusgroep Berg en Terblijt M PI4ZLB 2019 2019 JO20VU
177 2216 Canisiusgroep Kloosterzande J PI4ZVL 2019 JO21AI
178 2472 Jambowa Bolsward B 2017 2019 JO23SB
179 2474 Gaol Geulle M 2017 2019 JO20UW
180 2240 Frans Naereboutgroep Goes J 2019 JO11WM
181 1930 Stoevelaargroep Goor F 2014 2019 JO32GF
182 1591 Brouwhuis Helmond L 2019 JO21UL
183 1914 B.E. Blauwe vogels St. Joris Holten I 2019 JO32FG
184 1053 Hoogeveen Hoogeveen B 2018 2019 JO32FR
185 2510 de Verbinding Lemelerveld F 2019 JO22EK
186 1398 Titus Brandsma Maastricht M 2019 JO20UU
187 1976 Reggegroep Nijverdal F 2019 2018 JO32FI
188 1544 Panta Rhei Nuenen L 2019 JO21SL
189 1684 Titus Brandsma Oss N 2019 JO21SS
190 2281 Jan Joosten Ouddorp G 2018 2019 JO11XT
191 1707 Baden-Powell Roosendaal J 2019 JO21FM
192 1709 Fridtjof Nansen Roosendaal J 2019 JO21FM
193 2402 Scojesa Sassenheim C 2018 2019 JO22GF
194 2089 BvH Schiedam G 2018 2019 JO21EW
195 2085 Marnix van Sint Aldegonde Vlaardingen G 2016 2019 JO21DW
196 1338 St Vitusgroep Winschoten B 2019 JO33MD
197 1849 the Buffalo's Zandvoort C 2013 2019 JO22GJ
198 1848 Rijnlandgroep Zwanenburg C 2019 JO22IJ
199 Mobiele equipe Eric-Jan C PA1EJ 2019
200 Mobiele equipe Martin A PA1OZU 2019
201 Mobiele equipe Paul C PA3DFR 2019
202 Mobiele equipe Jaap G PA3EKI 2019
203 Mobiele equipe Paul B PA5UL 2019
204 Mobiele equipe Bram J PB1RAM 2019
205 Mobiele equipe Hjørdis I PD1HL 2019
206 Mobiele equipe Jeroen I PD5CW 2019
207 Mobiele equipe Maarten I PD7ML 2019
208 Mobiele equipe Esther G PD4EVS 2019
209 Mobiele equipe Frans A PE1PRB 2019
210 Mobiele equipe Michiel I PE1SCM 2019
211 Mobiele equipe PE4PED A PE4PED 2019
212 Mobiele equipe Edwin K PE5ENJ 2019
213 Mobiele equipe Maarten D PG1N 2019

Nog niet aangemeld:

Nr Org# Groep QTH (Plaats) Rajon callsign JOTA JOTI locator
2519 Pooh-stam Arnhem M ON1JOTA 2013 JO21WW
1606 St Martinus Zaltbommel N PA0SKP 2015 2015 JO21OT !
2077 Albrandswaard Poortugaal G PA14ABW 2014 2014 JO21EU
2071 Hoogvliet Hoogvliet Rotterdam G PA15HAC 2015 2015 JO21EU
2340 Graaf Floris 's-Gravenzande G PA1BP 2017 JO21CX
2504 Made Made K PA1FM 2018 2018 JO21JQ
2198 Berdenis van Berlekomgroep Middelburg J PA1FZH 2013 JO11TM
1182 Scoutinggroep Sint Joris Gorssel I PA1H 2014 2014 JO32CD
1361 Pius XII Landgraaf M PA1JPS 2017 2017 JO30AV
1381 Schinnen Schinnen M PA1JPS 2014 2014 JO20WW
1718 St Willibrord Goirle K PA1LIO 2015 2014 JO21MM
1671 Zwalaho Lage Zwaluwe K PA1UN 2017 2017 JO21IQ
2040 van Naeltwijck Capelle aan den IJssel G PA2CMW 2017 2017 JO21GW
2154 Dr. A.E. Hermansgroep Driebergen-Rijsenburg D PA2RVL 2018 JO22PB
1941 Long Tom Markelo F PA3ABR 2016 2016 JO32GF
1120 Velpsche Woudloopers en de Olmen Velp (Gld) I PA3BAS 2014 2014 JO22XA
1189 Langenberg-Ede Ede D PA3BQC 2014 2013 JO22UA
1751 de Jutters-Rainiero Den Helder A PA3CPI 2015 2015 JO22IW !
1449 Nederweert Nederweert M PA3DNR 2017 JO21UG
1548 Dutmella Son en Breugel L PA3DSC 2018 JO21RM
1043 Schultegroep Diever B PA3EFR 2018 JO32DU
1201 Willaergroep Scherpenzeel (Gld) D PA3EFR 2016 JO22RB
1530 Pere Kersten Stratum Eindhoven L PA3FAT 2016 2016 JO21RK !
1549 Margaretha Sinclair Son en Breugel L PA3FUS 2015 JO21SM
1165 Kiliaen van Rensselaer I Nijkerk E PA3FYE 2015 2015 JO22RG
1534 St Rafael Eindhoven L PA3GCJ 2013 2013 JO21RK
2295 Panoord Zwijndrecht H PA3GDG 2017 2016 JO21HT
1614 St Christoffelgroep Hintham-Rosmalen 's-Hertogenbosch N PA3GYK 2018 JO21QQ
2591 Waterland Monnickendam C PA3HGP 2018 2014 JO22ML
2076 Jhr. Beelaerts van Blokland Barendrecht G PA3HHT 2015 2015 JO21GU
9286 St Walrick Scoutingkampeerterrein Overasselt N PA3RVB 2017 2017 JO21VS
1168 Hannie Schaft groep Almere E PA4WK 2017 2017 JO22OJ
1296 St Bernardusgroep Lichtenvoorde I PA5SKY 2017 2017 JO32HA
1359 St Tarcisius Landgraaf M PA5YL 2015 JO30AV
2556 Plusscouts PA3EFR JOTA groep De Wilp B PA60JOTA 2017 JO33DC
2399 Bosgeest Noordwijkerhout C PA6BOS 2017 2017 JO22FG
2588 Graaf van Gelre Geldermalsen H PA6GVG 2017 2016 JO21PV
2191 Schonauwen Houten D PA6HTN 2015 2015 JO22NA
2061 St Joris Ridderkerk Ridderkerk G PA6JAM 2017 2017 JO21HV
2411 de Rimboejagers 's-Gravenhage G PA6OCK 2016 2015 JO22CB
2334 Pocahontas Zoetermeer G PA6POCA 2017 2017 JO22GB
1951 't Geuzennest Enschede F PA90GEUS 2014 JO32KF
1231 Don Bosco Mook Mook N PB0AEZ 2013 JO21WS
2150 Ridderhof Vleuten D PB0AJF 2017 2017 JO22MC
1352 Amicus Heerlen M PB1HF 2018 2018 JO20XV
1599 Bernadette Den Dungen N PB2RVS 2015 2015 JO21QQ
1334 Nieuwe Pekela Nieuwe Pekela B PC1CP 2013 JO33LB
1915 Achille Ratti Heeten I PC1MH 2013 2013 JO32DH
1921 de Vundelaar Twello I PC1MH 2018 2018 JO32BF
1085 Litjo Wolvega e.o. Wolvega B PC1MK 2014 JO32AV !
125617 de Drones Drachten B PC5E 2018 2018 JO33BC
1079 van Maasdijk Oranjewoud B PC5E 2016 2016 JO22XW !
1720 Lord Baden-Powell Tilburg K PD0MVZ 2018 JO21NN
1772 Victorie Heiloo A PD0NQD 2013 JO22I0
1545 Rudyard Kipling Nuenen L PD1APK 2017 2017 JO21TL
1987 Stanley Heemserveen F PD1PJ 2016 JO32HN
1520 Regio Scouting Eindhoven Eindhoven L PD1RJV 2013 JO21RK
1430 Elsloo Elsloo (L) M PD2FRE 2014 2014 JO20VW
2153 Thorheimgroep Doorn D PD3FZQ 2018 2018 JO22QB
1815 Krommenie Krommenie A PD5HFK 2017 2016 J022IM
2344 Polanen Monster G PD65POL 2018 2018 JO22CA
2348 Poeldijk Poeldijk G PD70TAK 2015 JO22CA !
2088 Tono-groep Schiedam G PD9RAY 2017 2017 JO21EW
1192 Tarcisius Ede D PE0AVS 2015 2015 JO22UB
1299 van Starckenrodegroep Winterswijk I PE1ASL 2017 2017 JO31IX
1421 Munstergeleen Munstergeleen M PE1EEC 2018 2018 JO20WX
1813 St Koog-Zaandijk Koog aan de Zaan A PE1FWC 2016 2016 JO22JK
1353 Vrank Heerlen M PE1IIG 2014 2014 JO20XV
1436 St Jorisgroep Maasniel Roermond M PE1KXH 2017 2015 JO31AE
1911 LOAAH groep Schalkhaar I PE1LMD 2018 2018 JO32CG
1137 Marca Appoldro Apeldoorn I PE1MEW 2016 2016 JO32AF !
1703 Oudenbosch Oudenbosch J PE1NGS 2016 2016 JO21GO
2485 Don Bosco Beneden-Leeuwen H PE1NJZ 2017 2016 JO21SV
1167 Jan Wandelaar Zeewolde E PE1NKE 2018 2018 JO22SH
2309 Jan Willem Friso Krimpen aan den IJssel D PE1NQV 2015 2015 JO21HV
1738 Jeanne d'Arc groep Uden N PE1OFL 2013 2013 JO21TP
1175 Graaf Otto groep Lochem I PE1OJZ 2018 2018 JO32ED
1494 Steenbergen Steenbergen J PE1PEX 2017 2017 JO21FM
1670 Hank Hank K PE1POV 2014 JO21KR
1173 IJsselgroep Gorssel I PE1RIK 2016 2016 JO32CE
1115 Dieren Dieren I PE1RXT 2014 JO32AB
2004 Hanzeluiden Kampen F PE1RZU 2018 2017 JO22WN
2426 Wegelaergroep 's-Gravenhage G PE1SBR 2017 2017 JO22DC
1919 Titus Brandsma Deventer I PE1SCM 2013 2013 JO32CG
2291 Willem de Zwijgergroep III Dordrecht H PE2DOC 2015 2013 JO21IT !
1590 Leonardus Helmond L PE2WGV 2018 2018 JO21TL
1939 St Patrick / Jeanne d'Arc Hengelo (O) F PE60JP 2018 2018 JO32JG
2541 Albaldah Haarle Haarle (O) F PE7AOT 2013 2013 JO32EI
1896 Hilfertheem Hilversum E PE7M 2018 2018 JO22NF
1138 Maarten van Rossum Vaassen I PG56MVR 2013 2013 JO22XG
2186 Woudlopers Zeist D PH2CV 2017 2016 JO22PC
1872 Jan van Speyk Mijdrecht D PH4M 2017 2017 JO22KE
2121 Agger Martini groep Maartensdijk D PI4AMG 2016 2016 JO22OD
1862 Kantankye Amstelveen C PI4ASV 2014 2014 JO22KH
1080 de Borgergroep Joure B PI4BG 2018 2018 JO22VX
2285 Aroda Dordrecht H PI4DEC 2016 2016 JO21IT
2286 Christiaan de Wet Dordrecht H PI4DEC 2016 2016 JO21IT
2290 van Speijkgroep Dordrecht H PI4DEC 2014 2014 JO21IT
1641 Berkel-Enschot Berkel-Enschot K PI4DLZ 2017 2017 JO21NN
1379 Pioniers Oude Mijnstreek Landgraaf M PI4RSL 2013 2013 JO30AV
1112 Schutgraaf Arnhem Arnhem I PI4TTA 2015 JO21WX
2292 van Brederode Papendrecht H PI4VAD 2013 2013 J021IT
1555 Thomas More groep Prinsenbeek K PI9TP 2018 2018 JO21IO
1971 het Twentse Ros Almelo F 2018 JO32II
124103 de Cirkel Almere E 2017 2018 JO22OI
1019 Tyltyl Mytylgroep/de Teil Amstelveen C 2015 JO22KH
1094 Anne de Guigne Arnhem I 2013 JO22WA
1598 Berlicum Berlicum N 2013 JO21QQ
1619 Bladel Bladel L 2016 JO21OI
2385 Bodegraven Bodegraven C 2017 JO22IB
1372 de Landgraaf Brunssum M 2015 JO20XW
1388 Bunde Bunde M 2015 JO20UV
1887 Arrowe-groepen Bussum E 2016 JO22NG
1150 Flevo-Scouts Dronten E 2017 JO22UM
1528 St Frans Eindhoven L 2016 JO21SK
1540 Johannes Vianney Eindhoven L 2016 JO21RL
1783 Mercury Enkhuizen A 2014 JO22PQ
1952 't Volbert Enschede F 2016 JO32LF
1552 Lambertus Etten-Leur K 2013 JO21HN
1551 Tarcisius Etten-Leur K 2017 JO21HN
1417 Don Bosco Lindenheuvel Geleen M 2013 JO20VX
1826 Brigitta Haarlem C 2014 JO22HJ
1069 Caspar di Robles Harlingen B 2013 JO23RE
1348 Nieuw Einde Heerlen M 2017 JO20XW
1375 St Christoffel Hoensbroek L 2018 JO20XW
1377 H. de Montfort Hoensbroek M 2015 JO20XV
1378 de Stutters Hoensbroek L 2018 JO20WW
2111 Hiawatha Hoevelaken D 2016 JO22RE
1664 Mgr Bekkersgroep Kaatsheuvel K 2013 JO21MQ
2212 de Valkeniers Koudekerke J 2014 JO11SL
1157 John F Kennedy-groep Lelystad E 2014 JO22RM
1420 St Salvius Limbricht M 2013 JO21WA
1386 Amby Maastricht M 2014 JO20UU
1395 Lord Baden-Powell Maastricht M 2013 JO20TU
1438 Jeanne d'Arc Maria Hoop M 2013 JO21XC
1412 St Jozefgroep Meerssen M 2015 JO20VV
1057 Meppel Meppel B 2013 JO32CQ
1234 Traianus Nijmegen N 2013 JO21WT
1673 Mariagroep Oosterhout Oosterhout (NB) K 2013 JO21KP
2441 Gordon Rijswijk (ZH) G 2013 JO22DA
1706 St Jan Roosendaal J 2015 JO21FM
2034 Prinses Irene groep 45 Rotterdam G 2014 JO21GW
2072 the Rangers Rotterdam Rotterdam G 2014 JO21GV
1200 de Valleigroep Scherpenzeel (Gld) D 2014 JO22RC
1357 St Lucia Simpelveld M 2016 JO20XT
2124 Hopman Masselman groep Soest D 2013 JO22PD
1546 Mgr Bekkersgroep Son en Breugel L 2013 JO21RM
1733 Pastoor Vroomansgroep Tilburg K 2017 JO21MN
1639 St Lambertus Udenhout K 2018 JO21NO
1428 Don Bosco Ulestraten M 2015 JO20VV
1427 St Tarcisius Urmond M 2016 JO20VX
1625 Were-di Veldhoven L 2016 2018 JO21QJ
1465 Manresa Venlo M 2015 JO31CI
2084 Allart van Heemstede Vlaardingen G 2013 JO21EW
2449 St Maarten/Hildegard Voorburg G 2015 2016 JO22EB
2371 Kimball O'Hara groep Voorschoten C 2015 JO22FD
1454 St Rumoldus Weert M 2015 2016 JO21UG
1288 St Oswaldusgroep Zeddam I 2013 JO31DV
3939 Discovery Zwaag A 2014 2016 JO22MP
2000 de IJsselgroep Zwolle F 2014 2015 JO32BL
Mobiele equipe Ad J PA1ADG 2016
Mobiele equipe Lute B PA2LB 2016
Mobiele equipe Paul C PA3DFR 2018
Mobiele equipe Eric B PA3ECN 2017
Mobiele equipe Ron L PA3FAT 2015
Mobiele equipe Wijnand J PA3HFJ 2018
Mobiele equipe Sander I PA4SB 2016
Mobiele equipe Henk K PA5Q 2017
Mobiele equipe Paul B PA60UL 2017
Mobiele equipe Lou G PD0SAY 2015
Mobiele equipe Henk G PD0SBO 2017
Mobiele equipe Willo G PD1AEE 2015
Mobiele equipe Ronald L PD1RJV 2015
Mobiele equipe Suzan B PD3SZN 2017
Mobiele equipe Alexander E PE1JLB 2017
Mobiele equipe Remko L PE1MEW 2018
Mobiele equipe Eric L PE1MIX 2015
Mobiele equipe Con D PE1OOM 2015
Mobiele equipe Arno N PF5A 2017
Mobiele equipe Olav K PH0T 2018