PA6SHB
Home Home
Deelnemers Deelnemers
Deelnemerskaart Deelnemerskaart
Logboek JOTA Logboek JOTA
Logboek PA6SHB Logboek PA6SHB
qsl kaarten qsl kaarten
Solderen Solderen
Foto's Foto's
JotaLog JotaLog

Deelnemers JOTA

List of dutch participants in the Jamboree on the Air.
Nederlandse deelnemerslijst Jamboree on the Air.

Belangrijke tip voor Nederlandse scouting groepen: Je kunt je groep inschrijven via het SOL systeem. Let bij het inschrijven op het invoeren van de juiste locator van het clubhuis. Zoek de locator terug in onderstaande lijst of op de locator-map. Zorg ook dat de juiste coordinaten bekend zijn voor de A0-kaart.

Schijf je groep niet alleen in bij Scouting Nederland, maar ook bij de WOSM. Daar kun je tevens een JID code krijgen voor de JAMPUZ.

Sorteer op [org. nummer][callsign][Naam]

Nr Org# Groep QTH (Plaats) Rajon callsign JOTA JOTI locator
17 2254 A 15 Hardinxveld-Giessendam H PA1BP 2019 2019 JO21KT
147 1562 Aalst-Waalre Waalre L PE2AAB 2019 2019 JO21RJ
69 1291 Aalten Aalten I PA5OAN 2019 2019 JO31HW
146 1585 Aarle-Rixtel Aarle-Rixtel L PE1ROK 2019 2019 JO21TM
58 1756 Abel Tasmangroep Julianadorp A PA3RGH 2019 2016 JO22IV
64 1634 St Adrianusgroep Hilvarenbeek K PA4AGO 2019 2019 JO21NL
41 1656 Dr Akkermansgroep Drunen K PA3EWC 2019 JO21NQ
9 1523 Dr Albert Schweitzer Eindhoven L PA0M 2019 2019 JO21QL
5 1577 Alphen Alphen (NB) K PA0GOR 2019 2019 JO21LL
21 1250 St Andries Weurt N PA1FZH 2019 2019 JO21VU
137 1075 Andromeda Franeker B PE1OTB 2019 2019 JO23SE
108 1777 Angela Heerhugowaard A PD0WDV 2019 2018 JO22KP
28 1762 Anna Paulowna Anna Paulowna A PA2KGF 2019 2019 JO22KU
153 1891 Argonauten Hilversum E PE7M 2019 2019 JO22OE
33 1931 Dr Ariens Ingrid Hengelo (O) F PA3AI 2019 2019 JO32JG
143 1159 Ascanen groep Lelystad E PE1RBR 2019 2017 JO22RN
169 1811 Assendelft Assendelft A PI4RSA 2019 2019 J022IL
183 1914 B.E. Blauwe vogels St. Joris Holten I 2019 JO32FG
166 1077 BA-OW groep Beetsterzwaag B PI4EME 2019 2019 JO33AB
56 2511 Baden Powell Arnemuiden J PA3HFJ 2019 2019 JO11UM
191 1707 Baden-Powell Roosendaal J 2019 JO21FM
95 1933 Bataven Ludger Hengelo (O) F PB0M 2019 2019 JO32JF
125 2132 Batenstein Vianen (U) D PE1FYH 2019 JO21NX
60 1586 Beek en Donk Beek en Donk L PA3RVG 2019 2019 JO21TM
97 2231 Hertog van Beijeren-Gosaha Goes J PB1WL 2019 2018 JO11WM
65 1107 St Bernulphus Oosterbeek I PA4H 2019 2018 JO21VX
31 1044 Beyloo ter Horst Beilen B PA3ADU 2019 2019 JO32FU
171 1581 Bolster groep Riel K PI4SBR 2019 2019 JO21MM
159 1580 St Bonifaasgroep Rijen K PH7GIS 2019 2019 JO21KO
96 1806 Don Bosco Uitgeest A PB0MV 2019 2019 JO22IM
67 1631 Boxtel Boxtel K PA5BOX 2019 2019 JO21PO
55 1065 de Brimzen Buitenpost B PA3HDM 2019 2019 JO33BG
182 1591 Brouwhuis Helmond L 2019 JO21UL
197 1849 the Buffalo's Zandvoort C 2013 2019 JO22GJ
158 1143 Buys Ballot Epe/Heerde Heerde I PH6BB 2019 2018 JO32AJ
194 2089 BvH Schiedam G 2018 2019 JO21EW
177 2216 Canisiusgroep Kloosterzande J PI4ZVL 2019 JO21AI
101 1721 the Challenge Tilburg K PC6RH 2019 2019 JO21MN
102 2067 Charlois (Margrietengroep) Rotterdam G PD010SCR 2019 2019 JO21FV
129 1935 St Christoffelgroep Hengelo (O) F PE1MJJ 2019 2019 JO32JG
107 2129 Clifford Reichert Lopik D PD0SOT 2019 2019 JO21LX
88 2297 Mr van Daalgroep Boskoop C PA85MVD 2019 2019 JO22HB
22 1988 Dalflandgroep Dalfsen F PA1GWS 2019 2019 JO32DM
152 2508 Graaf Daron Alkmaar A PE7EB 2019 2019 JO22IP
109 1179 David G Alford Vorden I PD1BCL 2019 2019 JO32DC
174 1763 Dirck Rembrantsz groep Nieuwe Niedorp A PI4TX 2019 2019 JO22KR
61 1768 Dirk Duyvel Alkmaar A PA3WEG 2019 2019 JO22JP
161 1526 Doornakkers Eindhoven L PH9Z 2019 2019 JO21SK
93 1070 Duco van Martena Leeuwarden B PA9JAS 2019 2019 JO23WE
8 1817 Elfregi Zaanstreek Zaandam A PA0JNH 2019 JO22JL
126 1879 Erica Bussum D PE1GDP 2019 2019 JO22NG
112 2114 Ernst van Kempengroep Baarn D PD2ODR 2019 2019 JO22PF
23 1073 de Esdoorn Leeuwarden B PA1HS 2019 2019 JO23VE
47 1536 Pres. F.D. Roosevelt Eindhoven L PA3FTB 2019 2019 JO21SK
160 1525 Graaf Folke Bernadotte Eindhoven L PH9GFB 2019 JO21SK
86 2091 Franciscus Lodewijkgroep Schiedam G PA7FL 2019 2019 JO21EV
180 2240 Frans Naereboutgroep Goes J 2019 JO11WM
192 1709 Fridtjof Nansen Roosendaal J 2019 JO21FM
179 2474 Gaol Geulle M 2017 2019 JO20UW
25 1038 St George Assen B PA1MHF 2019 2019 JO32GX
115 1767 de Geuzen Alkmaar A PD6GEUS 2019 JO22IP
68 1066 de Granaet Dokkum B PA5BUK 2019 2019 JO23XH
122 1336 Guy de Fontgalland Ter Apel B PE1BBY 2019 2019 JO32MV
78 1501 Haagse Beemden (SHB) Breda K PA6SHB 2019 2016 JO21IO
119 1945 Han Jordaan Haaksbergen F PE1AST 2019 2019 JO32ID
162 2276 Hartelgroep Spijkenisse G PI40SRN 2019 2019 JO21ET
136 1934 Hasselo Hengelo (O) F PE1ORG 2019 2018 JO32JG
173 2270 Hellevoetsluis Hellevoetsluis G PI4SHV 2019 2018 JO21BT
89 1936 Hendrik Hudson Hengelo (O) F PA90HHG 2019 2019 JO32JG
24 1543 Burg. Herman Witte groep Eindhoven L PA1LEO 2019 2019 JO21RL
168 2442 de Hoeve Rijswijk (ZH) G PI4RS 2019 2019 JO22DA
148 2339 Honselersdijk Honselersdijk G PE2MB 2019 2019 JO22CA
184 1053 Hoogeveen Hoogeveen B 2018 2019 JO32FR
124 1531 Hopman Latour groep Eindhoven L PE1FTV 2019 2018 JO21RK
135 1432 St Hubertus Roermond M PE1NYZ 2019 2019 JO21XE
170 1368 St Hubertus Terwinselen Kerkrade M PI4RSL 2019 2016 JO30AU
130 1051 Hunze-Hikers Exloo B PE1NB 2019 2019 JO32KV
52 1808 IJmondtrekkers IJmuiden A PA3GPA 2019 2019 JO22HK
18 2105 Impeesa Amersfoort D PA1EDL 2019 2018 JO22QD
75 2045 Impeesa Rotterdam G PA6R 2019 2019 JO21GW
131 1708 Prinses Irene Roosendaal J PE1NGS 2019 2019 JO21FM
139 1774 St Jacobusgroep Akersloot A PE1PAB 2019 2019 JO22IN
71 2443 de Jaguars Rijswijk (ZH) G PA6JAG 2019 JO22DB
178 2472 Jambowa Bolsward B 2017 2019 JO23SB
111 1558 St Jan Rucphen J PD1MVN 2019 2019 JO21GM
167 2349 St Jan Wateringen G PI4HGL 2019 2019 JO22DA
114 1347 St Jan Baptist (Scouting Heerlen) Heerlen M PD4FMJ 2019 2019 JO20XV
156 2145 Jan Campertgroep Tienhoven (U) D PG6JC 2019 2015 JO22MD
190 2281 Jan Joosten Ouddorp G 2018 2019 JO11XT
73 2302 Jan van Hoof-groep Gouda H PA6JVH 2019 JO22IA
127 1183 Jan van Riebeeck Eefde I PE1LMD 2019 2019 JO32CD
10 1489 Jeanne d'Arc Halsteren J PA0RPA 2019 2019 JO21DM
6 1455 St Job Leuken-Weert Weert M PA0HMV 2019 2019 JO21UG
34 1059 Johan van den Kornputgroep Steenwijk B PA3AKK 2019 2018 JO32BT
72 2333 John McCormickgroep Zoetermeer G PA6JMC 2019 2019 JO22GB
79 1512 St Joris Breda K PA6SJB 2019 2019 JO21IP
94 2312 Jorisgroep Oudewater Oudewater D PA9T 2019 2018 JO22KA
163 1752 Jutters Willemsoord Den Helder A PI4ADH 2019 JO22JW
121 1181 Karel Doorman groep Zutphen I PE1BBG 2019 2017 JO32CD
172 1917 Kornet van Limburg StirumOlstWijhe Olst I PI4SDH 2019 2019 JO32BI
106 1980 Admiraal Kruysgroep I Vriezenveen F PD0RV 2019 2019 JO32HJ
1 1297 Landelijk Station (Pakawevers-groep) Neede I PA6JAM 2019 2019 JO32HD
134 123447 Langedijk Martinus Noord-Scharwoude A PE1NJM 2019 2018 JO22JQ
84 1668 Laurentius Dongen K PA75SLD 2019 2019 JO21KO
92 1769 St Laurentius Alkmaar A PA9HS 2019 2019 JO22JO
63 1996 Vaandrig Lengton groep Zwolle F PA40DAT 2019 2019 JO32BM
81 1948 Vaandrig Leppink groep Enschede F PA6VLG 2019 2017 JO32KE
116 1809 Limmen Limmen A PE0JXA 2019 2019 JO22IN
29 2544 de Linde Peperga B PA2WRD 2019 JO32AU
138 2393 Lisser Kaninefaten Lisse C PE1OXI 2019 2019 JO22GG
27 1532 Livingstone Eindhoven L PA1PTP 2019 2019 JO21RL
70 1799 Luchtscouts Vliegveld Lelystad Lelystad E PA5ROB 2019 2019 JO22RM
54 2342 Maasland Maasland G PA3GXL 2019 2019 JO21DW
40 1954 Margaretha Sinclair Denekamp F PA3ESO 2019 2017 JO32MI
57 1437 Maria Goretti - Pey Echt M PA3I 2019 2019 JO21WC
195 2085 Marnix van Sint Aldegonde Vlaardingen G 2016 2019 JO21DW
3 2147 Marsua Maarssen D PA0AA 2019 2019 JO22MC
62 1659 Martin Luther King Kaatsheuvel K PA3WSK 2019 2019 JO21MP
7 1515 St Martinus Breda-West Breda K PA0HWB 2019 2019 JO21IN
154 1665 Maurice Flacard Vlijmen L PE9RIK 2019 JO21OQ
20 1058 Mensinghe Roden Roden B PA1ET 2019 2019 JO33FD
140 1918 Miguel Pro Raalte I PE1PBQ 2019 2015 JO32DJ
59 1753 Minerva Den Helder A PA3RSB 2019 2019 JO22JW
176 1387 St Monulphusgroep Berg en Terblijt M PI4ZLB 2019 2019 JO20VU
46 1949 Nanne Zwiep Enschede F PA3FGQ 2019 JO32KE
99 1567 Neil Armstrong Geldrop L PC5D 2019 2019 JO21SK
51 2139 Nico Steenbeekgroep IJsselstein D PA3GNC 2019 2019 JO22MA
43 2043 Nieuwerkerk aan den IJssel Nieuwerkerk aan den IJssel G PA3F 2019 2018 JO21HX
48 1163 Nijkerk Nijkerk E PA3FYG 2019 2019 JO22RF
141 2329 Nootdorp Nootdorp G PE1PEX 2019 2019 JO22EA
66 126509 Novo Mundo Almere E PA4WK 2019 2019 JO22OJ
37 1638 Oisterwijk Oisterwijk K PA3DVI 2019 2019 JO21ON
15 2070 Ooievaarsgroep Heerjansdam G PA1AW 2019 2019 JO21GU
16 1978 Oosterhof-Niej Begin Rijssen F PA1BOR 2019 2019 JO32GG
144 4770 Osbornegroep Biddinghuizen E PE1RF 2019 JO22UK
4 1050 St Pancratius/Maria Immaculata Erica B PA0ABE 2019 2019 JO32LR
188 1544 Panta Rhei Nuenen L 2019 JO21SL
11 1592 Paulus Helmond L PA0TLM 2019 2019 JO21UL
157 1468 St Paulus Venlo M PH4RTM 2019 2019 JO31BI
14 1728 Peerke Donders Tilburg K PA1ASP 2019 2019 JO21NN
118 2167 Peka 18 Utrecht D PE18KA 2019 2015 JO22MC
13 1483 Petrus en Paulus Bergen op Zoom J PA1ADG 2019 2019 JO21DL
164 1190 Pieter Maritz Ede D PI4CQ 2019 2019 JO22TB
100 129776 Polaris Heerenveen B PC5E 2019 2019 JO22XX
175 2265 Puttershoek Puttershoek G PI4VHW 2019 JO21GT
187 1976 Reggegroep Nijverdal F 2019 2018 JO32FI
120 2540 Renatum 57 Zwolle E PE1AZZ 2019 2016 JO32BM
38 1725 Rey de Carle Tilburg K PA3E 2019 2019 JO21MO
142 2149 Rhenova Vleuten D PE1PZU 2019 2019 JO22MC
198 1848 Rijnlandgroep Zwanenburg C 2019 JO22IJ
44 1589 Rijpelberg Helmond L PA3FFK 2019 2018 JO21UL
83 1789 die Robben Wieringerwerf A PA6WDR 2019 2019 JO22MU
76 2041 Robert Baden-Powell Zeeverkenners Capelle aan den IJssel G PA6RBP 2019 2019 JO21HW
77 2120 Rover Crofts groep Bilthoven D PA6RCG 2019 2019 JO22OD
128 1780 Rurik Heiloo A PE1LSV 2019 2018 JO22IO
12 1199 Jhr Schimmelpenninck Rhenen D PA12JSG 2019 2019 JO21SX
85 1072 Schout-bij-nacht Doorman Leeuwarden B PA7D 2019 2019 JO23VF
193 2402 Scojesa Sassenheim C 2018 2019 JO22GF
74 1660 Pastoor Simonsgroep Loon op Zand K PA6PSG 2019 2019 JO21MO
53 2109 Soekwa Hoogland D PA3GQS 2019 2019 J022QE
103 1624 St Stanislaus Kostka Veldhoven L PD0DIB 2019 2019 JO21QJ
117 1912 Pres. Steyn Diepenveen I PE0RVA 2019 2019 JO32BG
181 1930 Stoevelaargroep Goor F 2014 2019 JO32GF
98 2487 Stratum Eindhoven L PB7PH 2019 2019 JO21RJ
39 2538 van Swietengroep Vledder B PA3EFR 2019 2017 JO32CU
32 2090 Taize groep Schiedam-Kethel Schiedam G PA3AFG 2019 2019 JO21EW
36 1116 Tapawingo Eerbeek I PA3ASW 2019 2019 JO32AC
123 1760 Texel Den Burg A PE1BOJ 2019 2019 JO23JB
50 1956 Teylersgroep Losser F PA3GMT 2019 2019 JO32MG
165 2289 Thomas Estill Schoch de Ravallet Dordrecht H PI4DEC 2019 2019 JO21IT
105 1786 Titus Brandsma Medemblik A PD0RBX 2019 JO22NS
186 1398 Titus Brandsma Maastricht M 2019 JO20UU
189 1684 Titus Brandsma Oss N 2019 JO21SS
80 2403 Tjarda Sassenheim C PA6TJARDA 2019 JO22GF
149 1926 Twickel Borne Ambt Delden F PE2MGA 2019 2018 JO32IG
155 1124 Ugchelse Woudlopers Ugchelen I PG1M 2019 2018 JO22XE
45 1737 Uotha Uden N PA3FFL 2019 2016 JO21TP
42 1739 Veghel Veghel N PA3EZC 2019 2019 JO21SP
185 2510 de Verbinding Lemelerveld F 2019 JO22EK
35 2317 St Victor Waddinxveen H PA3ALF 2019 2015 JO22HB
196 1338 St Vitusgroep Winschoten B 2019 JO33MD
90 1363 Voerendaal Voerendaal M PA9FT 2019 2019 JO20XV
19 2375 van Wassenaer van Obdam Wassenaar C PA1EM 2019 2019 JO22ED
150 1819 de Watergeuzen Zaandam A PE2RDX 2019 2019 J022JL
151 3097 Burg. Welschen Meerhoven Eindhoven L PE6SBW 2019 2019 JO21RK
49 1542 Wielewaal Eindhoven L PA3GCJ 2019 2019 JO21RL
87 2176 Willem de Zwijger Utrecht D PA7FVR 2019 2019 JO22NC
104 2327 Willem de Zwijger Delft G PD0OPC 2019 2019 JO22EA
82 2143 Willem-Alexander Harmelen D PA6WA 2019 2019 JO22LB
110 1370 St Willibrord Kerkrade Kerkrade M PD1JAP 2019 2019 JO30AU
91 1383 St Willibrordus Brunssum M PA9H 2019 2019 JO20XW
133 1587 Willibrordus Gemert L PE1NIL 2019 2019 JO21UN
145 1176 De Witte Wieven Lochem I PE1RIK 2019 2019 JO32ED
132 1251 Woezik Wijchen N PE1NIB 2019 2018 JO21UT
30 1714 Zevenbergen Zevenbergen J PA35DEW 2019 2019 JO21HP
113 1180 Zona Warnsveld I PD3HI 2019 2017 JO32DD
26 1042 de Zwervers Assen B PA1MHF 2019 2019 JO32GX
2 CAMRAS / Radiotelescoop Dwingeloo B PI9CAM 2019 JO32ET
204 Mobiele equipe Bram J PB1RAM 2019
212 Mobiele equipe Edwin K PE5ENJ 2019
199 Mobiele equipe Eric-Jan C PA1EJ 2019
208 Mobiele equipe Esther G PD4EVS 2019
209 Mobiele equipe Frans A PE1PRB 2019
205 Mobiele equipe Hjørdis I PD1HL 2019
202 Mobiele equipe Jaap G PA3EKI 2019
206 Mobiele equipe Jeroen I PD5CW 2019
207 Mobiele equipe Maarten I PD7ML 2019
213 Mobiele equipe Maarten D PG1N 2019
200 Mobiele equipe Martin A PA1OZU 2019
210 Mobiele equipe Michiel I PE1SCM 2019
211 Mobiele equipe PE4PED A PE4PED 2019
201 Mobiele equipe Paul C PA3DFR 2019
203 Mobiele equipe Paul B PA5UL 2019

Nog niet aangemeld:

Nr Org# Groep QTH (Plaats) Rajon callsign JOTA JOTI locator
2154 Dr. A.E. Hermansgroep Driebergen-Rijsenburg D PA2RVL 2018 JO22PB
1915 Achille Ratti Heeten I PC1MH 2013 2013 JO32DH
2121 Agger Martini groep Maartensdijk D PI4AMG 2016 2016 JO22OD
2541 Albaldah Haarle Haarle (O) F PE7AOT 2013 2013 JO32EI
2077 Albrandswaard Poortugaal G PA14ABW 2014 2014 JO21EU
2084 Allart van Heemstede Vlaardingen G 2013 JO21EW
1386 Amby Maastricht M 2014 JO20UU
1352 Amicus Heerlen M PB1HF 2018 2018 JO20XV
1094 Anne de Guigne Arnhem I 2013 JO22WA
2285 Aroda Dordrecht H PI4DEC 2016 2016 JO21IT
1887 Arrowe-groepen Bussum E 2016 JO22NG
1720 Lord Baden-Powell Tilburg K PD0MVZ 2018 JO21NN
1395 Lord Baden-Powell Maastricht M 2013 JO20TU
2076 Jhr. Beelaerts van Blokland Barendrecht G PA3HHT 2015 2015 JO21GU
1546 Mgr Bekkersgroep Son en Breugel L 2013 JO21RM
1664 Mgr Bekkersgroep Kaatsheuvel K 2013 JO21MQ
2198 Berdenis van Berlekomgroep Middelburg J PA1FZH 2013 JO11TM
1641 Berkel-Enschot Berkel-Enschot K PI4DLZ 2017 2017 JO21NN
1598 Berlicum Berlicum N 2013 JO21QQ
1599 Bernadette Den Dungen N PB2RVS 2015 2015 JO21QQ
1296 St Bernardusgroep Lichtenvoorde I PA5SKY 2017 2017 JO32HA
1619 Bladel Bladel L 2016 JO21OI
2385 Bodegraven Bodegraven C 2017 JO22IB
1080 de Borgergroep Joure B PI4BG 2018 2018 JO22VX
1428 Don Bosco Ulestraten M 2015 JO20VV
2485 Don Bosco Beneden-Leeuwen H PE1NJZ 2017 2016 JO21SV
1417 Don Bosco Lindenheuvel Geleen M 2013 JO20VX
1231 Don Bosco Mook Mook N PB0AEZ 2013 JO21WS
2399 Bosgeest Noordwijkerhout C PA6BOS 2017 2017 JO22FG
2292 van Brederode Papendrecht H PI4VAD 2013 2013 J021IT
1826 Brigitta Haarlem C 2014 JO22HJ
1388 Bunde Bunde M 2015 JO20UV
1069 Caspar di Robles Harlingen B 2013 JO23RE
2286 Christiaan de Wet Dordrecht H PI4DEC 2016 2016 JO21IT
1375 St Christoffel Hoensbroek L 2018 JO20XW
1614 St Christoffelgroep Hintham-Rosmalen 's-Hertogenbosch N PA3GYK 2018 JO21QQ
124103 de Cirkel Almere E 2017 2018 JO22OI
1115 Dieren Dieren I PE1RXT 2014 JO32AB
3939 Discovery Zwaag A 2014 2016 JO22MP
125617 de Drones Drachten B PC5E 2018 2018 JO33BC
1548 Dutmella Son en Breugel L PA3DSC 2018 JO21RM
1430 Elsloo Elsloo (L) M PD2FRE 2014 2014 JO20VW
1150 Flevo-Scouts Dronten E 2017 JO22UM
2340 Graaf Floris 's-Gravenzande G PA1BP 2017 JO21CX
1528 St Frans Eindhoven L 2016 JO21SK
2588 Graaf van Gelre Geldermalsen H PA6GVG 2017 2016 JO21PV
1951 't Geuzennest Enschede F PA90GEUS 2014 JO32KF
2441 Gordon Rijswijk (ZH) G 2013 JO22DA
1670 Hank Hank K PE1POV 2014 JO21KR
1168 Hannie Schaft groep Almere E PA4WK 2017 2017 JO22OJ
2004 Hanzeluiden Kampen F PE1RZU 2018 2017 JO22WN
2111 Hiawatha Hoevelaken D 2016 JO22RE
1896 Hilfertheem Hilversum E PE7M 2018 2018 JO22NF
2071 Hoogvliet Hoogvliet Rotterdam G PA15HAC 2015 2015 JO21EU
2124 Hopman Masselman groep Soest D 2013 JO22PD
1173 IJsselgroep Gorssel I PE1RIK 2016 2016 JO32CE
2000 de IJsselgroep Zwolle F 2014 2015 JO32BL
2034 Prinses Irene groep 45 Rotterdam G 2014 JO21GW
1706 St Jan Roosendaal J 2015 JO21FM
1167 Jan Wandelaar Zeewolde E PE1NKE 2018 2018 JO22SH
2309 Jan Willem Friso Krimpen aan den IJssel D PE1NQV 2015 2015 JO21HV
1872 Jan van Speyk Mijdrecht D PH4M 2017 2017 JO22KE
1438 Jeanne d'Arc Maria Hoop M 2013 JO21XC
1738 Jeanne d'Arc groep Uden N PE1OFL 2013 2013 JO21TP
1540 Johannes Vianney Eindhoven L 2016 JO21RL
1157 John F Kennedy-groep Lelystad E 2014 JO22RM
2061 St Joris Ridderkerk Ridderkerk G PA6JAM 2017 2017 JO21HV
1436 St Jorisgroep Maasniel Roermond M PE1KXH 2017 2015 JO31AE
1412 St Jozefgroep Meerssen M 2015 JO20VV
1751 de Jutters-Rainiero Den Helder A PA3CPI 2015 2015 JO22IW !
1862 Kantankye Amstelveen C PI4ASV 2014 2014 JO22KH
1165 Kiliaen van Rensselaer I Nijkerk E PA3FYE 2015 2015 JO22RG
2371 Kimball O'Hara groep Voorschoten C 2015 JO22FD
1813 St Koog-Zaandijk Koog aan de Zaan A PE1FWC 2016 2016 JO22JK
1815 Krommenie Krommenie A PD5HFK 2017 2016 J022IM
1911 LOAAH groep Schalkhaar I PE1LMD 2018 2018 JO32CG
1639 St Lambertus Udenhout K 2018 JO21NO
1552 Lambertus Etten-Leur K 2013 JO21HN
1372 de Landgraaf Brunssum M 2015 JO20XW
1189 Langenberg-Ede Ede D PA3BQC 2014 2013 JO22UA
1590 Leonardus Helmond L PE2WGV 2018 2018 JO21TL
1085 Litjo Wolvega e.o. Wolvega B PC1MK 2014 JO32AV !
1941 Long Tom Markelo F PA3ABR 2016 2016 JO32GF
1357 St Lucia Simpelveld M 2016 JO20XT
1138 Maarten van Rossum Vaassen I PG56MVR 2013 2013 JO22XG
2449 St Maarten/Hildegard Voorburg G 2015 2016 JO22EB
1079 van Maasdijk Oranjewoud B PC5E 2016 2016 JO22XW !
2504 Made Made K PA1FM 2018 2018 JO21JQ
1465 Manresa Venlo M 2015 JO31CI
1137 Marca Appoldro Apeldoorn I PE1MEW 2016 2016 JO32AF !
1549 Margaretha Sinclair Son en Breugel L PA3FUS 2015 JO21SM
1673 Mariagroep Oosterhout Oosterhout (NB) K 2013 JO21KP
1606 St Martinus Zaltbommel N PA0SKP 2015 2015 JO21OT !
1057 Meppel Meppel B 2013 JO32CQ
1783 Mercury Enkhuizen A 2014 JO22PQ
1377 H. de Montfort Hoensbroek M 2015 JO20XV
1421 Munstergeleen Munstergeleen M PE1EEC 2018 2018 JO20WX
2040 van Naeltwijck Capelle aan den IJssel G PA2CMW 2017 2017 JO21GW
1449 Nederweert Nederweert M PA3DNR 2017 JO21UG
1348 Nieuw Einde Heerlen M 2017 JO20XW
1334 Nieuwe Pekela Nieuwe Pekela B PC1CP 2013 JO33LB
1288 St Oswaldusgroep Zeddam I 2013 JO31DV
1175 Graaf Otto groep Lochem I PE1OJZ 2018 2018 JO32ED
1703 Oudenbosch Oudenbosch J PE1NGS 2016 2016 JO21GO
2295 Panoord Zwijndrecht H PA3GDG 2017 2016 JO21HT
1939 St Patrick / Jeanne d'Arc Hengelo (O) F PE60JP 2018 2018 JO32JG
1530 Pere Kersten Stratum Eindhoven L PA3FAT 2016 2016 JO21RK !
1379 Pioniers Oude Mijnstreek Landgraaf M PI4RSL 2013 2013 JO30AV
1361 Pius XII Landgraaf M PA1JPS 2017 2017 JO30AV
2556 Plusscouts PA3EFR JOTA groep De Wilp B PA60JOTA 2017 JO33DC
2334 Pocahontas Zoetermeer G PA6POCA 2017 2017 JO22GB
2348 Poeldijk Poeldijk G PD70TAK 2015 JO22CA !
2344 Polanen Monster G PD65POL 2018 2018 JO22CA
2519 Pooh-stam Arnhem M ON1JOTA 2013 JO21WW
1534 St Rafael Eindhoven L PA3GCJ 2013 2013 JO21RK
2072 the Rangers Rotterdam Rotterdam G 2014 JO21GV
1520 Regio Scouting Eindhoven Eindhoven L PD1RJV 2013 JO21RK
2150 Ridderhof Vleuten D PB0AJF 2017 2017 JO22MC
2411 de Rimboejagers 's-Gravenhage G PA6OCK 2016 2015 JO22CB
1545 Rudyard Kipling Nuenen L PD1APK 2017 2017 JO21TL
1454 St Rumoldus Weert M 2015 2016 JO21UG
1420 St Salvius Limbricht M 2013 JO21WA
1381 Schinnen Schinnen M PA1JPS 2014 2014 JO20WW
2191 Schonauwen Houten D PA6HTN 2015 2015 JO22NA
1043 Schultegroep Diever B PA3EFR 2018 JO32DU
1112 Schutgraaf Arnhem Arnhem I PI4TTA 2015 JO21WX
1182 Scoutinggroep Sint Joris Gorssel I PA1H 2014 2014 JO32CD
2290 van Speijkgroep Dordrecht H PI4DEC 2014 2014 JO21IT
1987 Stanley Heemserveen F PD1PJ 2016 JO32HN
1299 van Starckenrodegroep Winterswijk I PE1ASL 2017 2017 JO31IX
1494 Steenbergen Steenbergen J PE1PEX 2017 2017 JO21FM
1378 de Stutters Hoensbroek L 2018 JO20WW
1192 Tarcisius Ede D PE0AVS 2015 2015 JO22UB
1359 St Tarcisius Landgraaf M PA5YL 2015 JO30AV
1427 St Tarcisius Urmond M 2016 JO20VX
1551 Tarcisius Etten-Leur K 2017 JO21HN
1555 Thomas More groep Prinsenbeek K PI9TP 2018 2018 JO21IO
2153 Thorheimgroep Doorn D PD3FZQ 2018 2018 JO22QB
1919 Titus Brandsma Deventer I PE1SCM 2013 2013 JO32CG
2088 Tono-groep Schiedam G PD9RAY 2017 2017 JO21EW
1234 Traianus Nijmegen N 2013 JO21WT
1971 het Twentse Ros Almelo F 2018 JO32II
1019 Tyltyl Mytylgroep/de Teil Amstelveen C 2015 JO22KH
2212 de Valkeniers Koudekerke J 2014 JO11SL
1200 de Valleigroep Scherpenzeel (Gld) D 2014 JO22RC
1120 Velpsche Woudloopers en de Olmen Velp (Gld) I PA3BAS 2014 2014 JO22XA
1772 Victorie Heiloo A PD0NQD 2013 JO22I0
1952 't Volbert Enschede F 2016 JO32LF
1353 Vrank Heerlen M PE1IIG 2014 2014 JO20XV
1733 Pastoor Vroomansgroep Tilburg K 2017 JO21MN
1921 de Vundelaar Twello I PC1MH 2018 2018 JO32BF
9286 St Walrick Scoutingkampeerterrein Overasselt N PA3RVB 2017 2017 JO21VS
2591 Waterland Monnickendam C PA3HGP 2018 2014 JO22ML
2426 Wegelaergroep 's-Gravenhage G PE1SBR 2017 2017 JO22DC
1625 Were-di Veldhoven L 2016 2018 JO21QJ
1201 Willaergroep Scherpenzeel (Gld) D PA3EFR 2016 JO22RB
2291 Willem de Zwijgergroep III Dordrecht H PE2DOC 2015 2013 JO21IT !
1718 St Willibrord Goirle K PA1LIO 2015 2014 JO21MM
2186 Woudlopers Zeist D PH2CV 2017 2016 JO22PC
1671 Zwalaho Lage Zwaluwe K PA1UN 2017 2017 JO21IQ
Mobiele equipe Ad J PA1ADG 2016
Mobiele equipe Alexander E PE1JLB 2017
Mobiele equipe Arno N PF5A 2017
Mobiele equipe Con D PE1OOM 2015
Mobiele equipe Eric B PA3ECN 2017
Mobiele equipe Eric L PE1MIX 2015
Mobiele equipe Henk K PA5Q 2017
Mobiele equipe Henk G PD0SBO 2017
Mobiele equipe Lou G PD0SAY 2015
Mobiele equipe Lute B PA2LB 2016
Mobiele equipe Olav K PH0T 2018
Mobiele equipe Paul C PA3DFR 2018
Mobiele equipe Paul B PA60UL 2017
Mobiele equipe Remko L PE1MEW 2018
Mobiele equipe Ron L PA3FAT 2015
Mobiele equipe Ronald L PD1RJV 2015
Mobiele equipe Sander I PA4SB 2016
Mobiele equipe Suzan B PD3SZN 2017
Mobiele equipe Wijnand J PA3HFJ 2018
Mobiele equipe Willo G PD1AEE 2015