PA6SHB
Home Home
Deelnemers Deelnemers
Deelnemerskaart Deelnemerskaart
Verbindingen Verbindingen
qsl kaarten qsl kaarten
Solderen Solderen
Foto's Foto's
JotaLog JotaLog

Deelnemers JOTA

List of dutch participants in the Jamboree on the Air.
Nederlandse deelnemerslijst Jamboree on the Air.

Belangrijke tip voor Nederlandse scouting groepen: Je kunt je groep inschrijven via het SOL systeem. Let bij het inschrijven op het invoeren van de juiste locator van het clubhuis. Zoek de locator terug in onderstaande lijst of op de locator-map. Zorg ook dat de juiste coordinaten bekend zijn voor de A0-kaart.

Schijf je groep niet alleen in bij Scouting Nederland, maar ook bij de WOSM. Daar kun je tevens een JID code krijgen voor de JAMPUZ.

Sorteer op [org. nr][callsign][Naam]

Nr Org# Groep QTH (Plaats) Rajon callsign JOTA JOTI locator
22 1038 St George Assen B PA1MHF 2017 2017 JO32GX
21 1042 de Zwervers Assen B PA1MHF 2017 2017 JO32GX
27 1044 Beyloo ter Horst Beilen B PA2LB 2017 2017 JO32FU
2 1050 St Pancratius/Maria Immaculata Erica B PA0ABE 2017 2017 JO32LR
115 1051 Hunze-Hikers Exloo B PD0NBE 2017 2017 JO32KV
151 1053 Hoogeveen Hoogeveen B PE1OTK 2017 2017 JO32FR
121 1058 Mensinghe Roden Roden B PD1ET 2017 2017 JO33FD
32 1059 Johan van den Kornputgroep Steenwijk B PA3AKK 2017 2017 JO32BT
59 1065 de Brimzen Buitenpost B PA3HDM 2017 2017 JO33BG
77 1066 de Granaet Dokkum B PA5BUK 2017 2017 JO23XH
99 1072 Schout-bij-nacht Doorman Leeuwarden B PA7D 2017 2017 JO23VF
207 1075 Andromeda Franeker B 2017 JO23SE
193 1077 BA-OW groep Beetsterzwaag B PI4EME 2017 2017 JO33AB
189 1080 de Borgergroep Joure B PI4BG 2017 2017 JO22VX
70 1107 St Bernulphus Oosterbeek I PA4H 2017 JO21VX
34 1116 Tapawingo Eerbeek I PA3ASW 2017 2017 JO32AC
168 1124 Ugchelse Woudlopers Ugchelen I PE2CJ 2017 2017 JO22XE
184 1143 Buys Ballot Epe/Heerde Heerde I PH6BB 2017 2017 JO32AJ
205 1150 Flevo-Scouts Dronten E 2017 JO22UM
160 1159 Ascanen Groep Lelystad E PE1RBR 2017 2017 JO22RN
47 1163 Nijkerk Nijkerk E PA3FJG 2017 2017 JO22RF
73 1168 Hannie Schaft Groep Almere E PA4WK 2017 2017 JO22OJ
149 1175 Graaf Otto Groep Lochem I PE1OJZ 2017 2016 JO32ED
162 1176 De Witte Wieven Lochem I PE1RIK 2017 2017 JO32ED
120 1179 David G Alford Vorden I PD1BCL 2017 2017 JO32DC
127 1180 Zona Warnsveld I PD3HI 2017 2017 JO32DD
138 1181 Karel Doorman Groep Zutphen I PE1BBG 2017 2017 JO32CD
19 1183 Jan van Riebeeck Eefde I PA1K 2017 2017 JO32CD
190 1190 Pieter Maritz Ede D PI4CQ 2017 2017 JO22TB
118 1199 Jhr Schimmelpenninck Rhenen D PD12JSG 2017 2016 JO21SX
199 123447 Langedijk Martinus Noord-Scharwoude A PI4TX 2017 2017 JO22JQ
71 124103 de Cirkel Almere E PA4INO 2017 2017 JO22OI
17 1250 St Andries Weurt N PA1FZH 2017 JO21VU
145 1251 Woezik Wijchen N PE1NIB 2017 2017 JO21UT
78 1291 Aalten Aalten I PA5OAN 2017 2017 JO31HW
80 1296 St Bernardusgroep Lichtenvoorde I PA5SKY 2017 2017 JO32HA
188 1297 Pakawevers-groep Neede I PI4AJS 2017 2014 JO32HD
137 1299 van Starckenrodegroep Winterswijk I PE1ASL 2017 2017 JO31IX
139 1336 Guy de Fontgalland Ter Apel B PE1BBY 2017 2017 JO32MV
128 1347 St Jan Baptist (Scouting Heerlen) Heerlen M PD4FMJ 2017 2017 JO20XV
209 1348 Nieuw Einde Heerlen M 2017 JO20XW
110 1352 Amicus Heerlen M PB1HF 2017 2017 JO20XV
18 1361 Pius XII Landgraaf M PA1JPS 2017 2017 JO30AV
104 1363 Voerendaal Voerendaal M PA9FT 2017 2017 JO20XV
196 1368 St Hubertus Terwinselen Kerkrade M PI4RSL 2017 2016 JO30AU
212 1378 de Stutters Hoensbroek M 2017 JO20WW
105 1383 St Willibrordus Brunssum M PA9H 2017 2017 JO20XW
72 1387 St Monulphusgroep Berg en Terblijt M PA4UL 2017 2017 JO20VU
215 1398 Titus Brandsma Maastricht M 2017 JO20UU
176 1421 Munstergeleen Munstergeleen M PE8E 2017 2017 JO20WX
148 1432 St Hubertus Roermond M PE1NYZ 2017 2017 JO21XE
142 1436 St Jorisgroep Maasniel Roermond M PE1KXH 2017 2015 JO31AE
62 1437 Maria Goretti - Pey Echt M PA3I 2017 2017 JO21WC
38 1449 Nederweert Nederweert M PA3DNR 2017 JO21UG
4 1455 St Job Leuken-Weert Weert M PA0HMV 2017 2017 JO21UG
177 1468 St Paulus Venlo Venlo M PE9GRC 2017 2017 JO31BI
10 1483 Petrus en Paulus Bergen op Zoom J PA1ADG 2017 2017 JO21DL
8 1489 Jeanne d'Arc Halsteren J PA0RPA 2017 2017 JO21DM
157 1494 Steenbergen Steenbergen J PE1PEX 2017 2017 JO21FM
92 1501 Haagse Beemden (SHB) Breda K PA6SHB 2017 2016 JO21IO
93 1512 St Joris Breda K PA6SJB 2017 2017 JO21IP
5 1515 St Martinus Breda-West Breda K PA0HWB 2017 2017 JO21IN
7 1523 Dr Albert Schweitzer Eindhoven L PA0M 2017 2017 JO21QL
183 1525 Graaf Folke Bernadotte Eindhoven L PH50GFB 2017 JO21SK
186 1526 Doornakkers Eindhoven L PH9Z 2017 2017 JO21SK
43 1531 Hopman Latour Groep Eindhoven L PA3EWG 2017 2017 JO21RK
23 1532 Livingstone Eindhoven L PA1PTP 2017 2017 JO21RL
49 1536 Pres. F.D. Roosevelt Eindhoven L PA3FTB 2017 2017 JO21SK
50 1542 Wielewaal Eindhoven L PA3GCJ 2017 2017 JO21RL
20 1543 Burg. Herman Witte groep Eindhoven L PA1LEO 2017 2017 JO21RL
119 1545 Rudyard Kipling Nuenen L PD1APK 2017 2017 JO21TL
106 1551 Tarcisius Etten-Leur K 2017 JO21HN
203 1555 Thomas More groep Prinsenbeek K PI9TP 2017 2017 JO21IO
123 1558 St Jansgroep Sprundel Rucphen J PD1MVN 2017 2017 JO21GM
167 1562 Aalst-Waalre Waalre L PE2AAB 2017 2017 JO21RJ
113 1567 Neil Armstrong Geldrop L PC5D 2017 2017 JO21SK
3 1577 Alphen Alphen (NB) K PA0GOR 2017 2017 JO21LL
185 1580 St Bonifaasgroep Rijen K PH7GIS 2017 2017 JO21KO
197 1581 Bolster groep Riel K PI4SBR 2017 2017 JO21MM
165 1585 Aarle-Rixtel Aarle-Rixtel L PE1ROK 2017 2017 JO21TM
66 1586 Beek en Donk Beek en Donk L PA3RVG 2017 2017 JO21TM
146 1587 Willibrordus Gemert L PE1NIL 2017 2017 JO21UN
45 1589 Rijpelberg Helmond L PA3FFK 2017 2017 JO21UL
210 1591 Brouwhuis Helmond L 2017 JO21UL
58 1614 St Christoffelgroep Hintham-Rosmalen 's-Hertogenbosch N PA3GYK 2017 JO21QQ
76 1631 Boxtel Boxtel K PA5BOX 2017 2017 JO21PO
69 1634 St Adrianusgroep Hilvarenbeek K PA4AGO 2017 2017 JO21NL
39 1638 Oisterwijk Oisterwijk K PA3DVI 2017 2017 JO21ON
218 1639 St Lambertus Udenhout K 2017 JO21NO
192 1641 Berkel-Enschot Berkel-Enschot K PI4DLZ 2017 2017 JO21NN
42 1656 Dr Akkermansgroep Drunen K PA3EWC 2017 JO21NQ
68 1659 Martin Luther King Kaatsheuvel K PA3WSK 2017 2017 JO21MP
89 1660 Pastoor Simonsgroep Loon op Zand K PA6PSG 2017 2017 JO21MO
178 1665 Maurice Flacard Vlijmen K PE9RIK 2017 JO21OQ
96 1668 Laurentius Dongen K PA70SLD 2017 2017 JO21KO
24 1671 Zwalaho Lage Zwaluwe K PA1UN 2017 2017 JO21IQ
216 1707 Baden-Powell Roosendaal J 2017 JO21FM
156 1708 Prinses Irene Roosendaal J PE1PEX 2017 2017 JO21FM
37 1714 Zevenbergen Zevenbergen J PA3DEW 2017 2017 JO21HP
114 1720 Lord Baden-Powell Tilburg K PD0MVZ 2017 JO21NN
26 1721 the Challenge Tilburg K PA2JDB 2017 2017 JO21MN
40 1725 Rey de Carle Tilburg K PA3E 2017 2017 JO21MO
11 1728 Peerke Donders Tilburg K PA1ASP 2017 2017 JO21NN
217 1733 Pastoor Vroomansgroep Tilburg K 2017 JO21MN
98 1737 Uotha Uden N PA70UOTHA 2017 2016 JO21TP
97 1739 Veghel Veghel N PA70SV 2017 2017 JO21SP
187 1752 Jutters Willemsoord Den Helder A PI4ADH 2017 JO22JW
48 1753 Minerva Den Helder A PA3FLW 2017 2017 JO22JW
63 1756 Abel Tasmangroep Julianadorp A PA3RGH 2017 2016 JO22IV
30 1762 Anna Paulowna Anna Paulowna A PA3AGT 2017 2017 JO22KU
131 1767 de Geuzen Alkmaar A PD6GEUS 2017 JO22IP
67 1768 Dirk Duyvel Alkmaar A PA3WEG 2017 2017 JO22JP
106 1769 St Laurentius Alkmaar A PA9HS 2017 2017 JO22JO
153 1774 St Jacobusgroep Akersloot A PE1PAB 2017 2017 JO22IN
180 1777 Angela Heerhugowaard A PH1CP 2017 2017 JO22KP
144 1780 Rurik Heiloo A PE1LSV 2017 2017 JO22IO
64 1786 Titus Brandsma Medemblik A PA3RT 2017 JO22NS
158 1789 die Robben Wieringerwerf A PE1PPB 2017 2017 JO22MU
79 1799 Luchtscouts Vliegveld Lelystad Lelystad E PA5ROB 2017 2017 JO22RM
109 1806 Don Bosco Uitgeest A PB0MV 2017 2017 JO22IM
54 1808 IJmondtrekkers IJmuiden A PA3GPA 2017 2017 JO22HK
134 1809 Limmen Limmen A PE0JXA 2017 2017 JO22IN
195 1811 Assendelft Assendelft A PI4RSA 2017 2017 J022IL
129 1815 Krommenie Krommenie A PD5HFK 2017 2016 J022IM
6 1817 Elfregi Zaanstreek Zaandam A PA0JNH 2017 JO22JL
9 1819 de Watergeuzen Zaandam A PA0ZWV 2017 2017 J022JL
220 1848 Rijnlandgroep Zwanenburg C 2017 JO22IJ
219 1849 the Buffalo's Zandvoort C 2013 2017 JO22GJ
182 1872 Jan van Speyk Mijdrecht D PH4M 2017 2017 JO22KE
141 1879 Erica Bussum E PE1GDP 2017 2017 JO22NG
174 1891 Argonauten Hilversum E PE7M 2017 2017 JO22OE
143 1911 LOAAH groep Schalkhaar I PE1LMD 2017 2017 JO32CG
103 1912 Pres. Steyn Diepenveen I PA90PS 2017 JO32BG
75 1917 Kornet van Limburg StirumOlstWijhe Olst I PA53KVLS 2017 2017 JO32BI
154 1918 Miguel Pro Raalte I PE1PBQ 2017 2015 JO32DJ
112 1921 de Vundelaar Twello I PC1MH 2017 2017 JO32BF
170 1926 Twickel Borne Ambt Delden F PE2MGA 2017 2017 JO32IG
208 1930 Stoevelaargroep Goor F 2014 2017 JO32GF
31 1931 Dr Ariens-Ingridgroep Hengelo (O) F PA3AI 2017 2017 JO32JG
102 1933 Bataven Ludger Hengelo (O) F PA80BALU 2017 2017 JO32JF
150 1934 Hasselo Hengelo (O) F PE1ORG 2017 2017 JO32JG
211 1935 St Christoffelgroep Hengelo (O) F 2017 JO32JG
55 1936 Hendrik Hudson Hengelo (O) F PA3GQL 2017 2017 JO32JG
171 1939 St Patrick / Jeanne d'Arc Hengelo (O) F PE55JP 2017 2017 JO32JG
163 1945 Han Jordaan Haaksbergen F PE1RIX 2017 2017 JO32ID
95 1948 Vaandrig Leppink Groep Enschede F PA6VLG 2017 2017 JO32KE
46 1949 Nanne Zwiep Enschede F PA3FGQ 2017 JO32KE
41 1954 Margaretha Sinclair Denekamp F PA3ESO 2017 2017 JO32MI
52 1956 Teylersgroep Losser F PA3GMT 2017 2017 JO32MG
122 1976 Reggegroep Nijverdal F PD1JSH 2017 2017 JO32FI
135 1978 Oosterhof-Niej Begin Rijssen F PE0R 2017 2017 JO32GG
117 1980 Admiraal Kruysgroep I Vriezenveen F PD0RV 2017 2017 JO32HJ
36 1996 Vaandrig Lengton Groep Zwolle F PA3DAT 2017 2017 JO32BM
86 2004 Hanzeluiden Kampen F PA6HZL 2017 2017 JO22WN
25 2040 van Naeltwijck Capelle aan den IJssel G PA2CMW 2017 2017 JO21GW
44 2043 Nieuwerkerk aan den IJssel Nieuwerkerk aan den IJssel G PA3F 2017 JO21HX
90 2045 Impeesa Rotterdam G PA6R 2017 2017 JO21GW
2061 St Joris Ridderkerk, Landelijk Station Ridderkerk G PA6JAM 2017 2017 JO21HV
1 2067 Charlois (Margrietengroep) Rotterdam G PA010SCR 2017 JO21FV
12 2070 Ooievaarsgroep Heerjansdam G PA1AW 2017 2017 JO21GU
133 2088 Tono-groep Schiedam G PD9RAY 2017 2017 JO21EW
175 2089 BvH Schiedam G PE7OPI 2017 2017 JO21EW
29 2090 Taize Groep Schiedam-Kethel Schiedam G PA3AFG 2017 2017 JO21EW
100 2091 Franciscus Lodewijkgroep Schiedam G PA7FLG 2017 2017 JO21EV
14 2105 Impeesa Amersfoort D PA1EDL 2017 2017 JO22QD
56 2109 Soekwa Hoogland D PA3GQS 2017 2017 J022QE
125 2114 Ernst van Kempengroep Baarn D PD2ODR 2017 2017 JO22PF
91 2120 Rover Crofts Groep Bilthoven D PA6RCG 2017 2017 JO22OD
214 2129 Clifford Reichert Lopik D 2015 2017 JO21LX
140 2132 Batenstein Vianen (U) D PE1FYH 2017 JO21NX
53 2139 Nico Steenbeekgroep IJsselstein D PA3GNC 2017 2017 JO22MA
132 2143 Willem-Alexander Harmelen D PD7SV 2017 2017 JO22LB
179 2145 Jan Campertgroep Tienhoven (U) D PG6JC 2017 2015 JO22MD
159 2149 Rhenova Vleuten D PE1PZU 2017 2017 JO22MC
108 2150 Ridderhof Vleuten D PB0AJF 2017 2017 JO22MC
126 2153 Thorheimgroep Doorn D PD3FZQ 2017 2017 JO22QB
74 2154 Dr. A.E. Hermansgroep Driebergen-Rijsenburg D PA4Z 2017 2015 JO22PB
136 2167 Peka 18 Utrecht D PE18KA 2017 2015 JO22MC
124 2176 Willem de Zwijger Utrecht D PD1PJ 2017 2017 JO22NC
181 2186 Woudlopers Zeist D PH2CV 2017 2016 JO22PC
202 2216 Canisiusgroep Kloosterzande J PI4ZVL 2017 JO21AI
60 2231 Hertog van Beijeren-Gosaha Goes J PA3HFJ 2017 2017 JO11WM
200 2265 Puttershoek Puttershoek G PI4VHW 2017 JO21GT
201 2270 Hellevoetsluis Hellevoetsluis G PI4ZHE 2017 2017 JO21BT
198 2276 Hartelgroep Spijkenisse G PI4SRN 2017 2015 JO21ET
164 2281 Jan Joosten Ouddorp G PE1RNL 2017 2017 JO11XT
191 2289 Thomas Estill Schoch de Ravallet Dordrecht H PI4DEC 2017 2017 JO21IT
51 2295 Panoord Zwijndrecht H PA3GDG 2017 2016 JO21HT
15 2297 Mr van Daalgroep Boskoop D PA1FJ 2017 2017 JO22HB
107 2312 Jorisgroep Oudewater Oudewater H PA9T 2017 2017 JO22KA
33 2317 St Victor Waddinxveen H PA3ALF 2017 2015 JO22HB
116 2327 Willem de Zwijger Delft G PD0OPC 2017 2017 JO22EA
61 2333 John McCormickgroep Zoetermeer G PA3HK 2017 2017 JO22GB
88 2334 Pocahontas Zoetermeer G PA6POCA 2017 2017 JO22GB
169 2339 Honselersdijk Honselersdijk G PE2MB 2017 2017 JO22CA
13 2340 Graaf Floris 's-Gravenzande G PA1BP 2017 JO21CX
57 2342 Maasland Maasland G PA3GXL 2017 2017 JO21DW
130 2344 Polanen Monster G PD65POL 2017 2017 JO22CA
194 2349 St Jan Wateringen G PI4HGL 2017 2017 JO22DA
204 2385 Bodegraven Bodegraven C 2017 JO22IB
152 2393 Lisser Kaninefaten Lisse C PE1OXI 2017 2017 JO22GG
83 2399 Bosgeest Noordwijkerhout C PA6BOS 2017 2017 JO22FG
94 2402 Scojesa Sassenheim C PA6SJS 2017 2017 JO22GF
166 2426 Wegelaergroep 's-Gravenhage G PE1SBR 2017 2017 JO22DC
85 2442 Hoeve Ypenburggroep Rijswijk (ZH) G PA6HYG 2017 2017 JO22DA
87 2443 de Jaguars Rijswijk (ZH) G PA6JAG 2017 JO22DB
101 2472 Jambowa Bolsward B PA7ROB 2017 2017 JO23SB
35 2474 Gaol Geulle M PA3CZO 2017 2017 JO20UW
147 2485 Don Bosco Beneden-Leeuwen H PE1NJZ 2017 2016 JO21SV
111 2487 Stratum Eindhoven L PB7PH 2017 2017 JO21RJ
16 2504 Made Made K PA1FM 2017 2017 JO21JQ
173 2508 Graaf Daron Alkmaar A PE7EB 2017 2017 JO22IP
213 2510 de Verbinding Lemelerveld F 2017 JO22EK
155 2538 van Swietengroep Vledder B PE1PDX 2017 2017 JO32CU
81 2540 Renatum 57 Zwolle E PA5VK 2017 2016 JO32BM
28 2544 de Linde Peperga B PA2WRD 2017 JO32AU
82 2556 Plusscouts PA3EFR JOTA Groep De Wilp B PA60JOTA 2017 JO33DC
84 2588 Graaf van Gelre Geldermalsen H PA6GVG 2017 2016 JO21PV
172 3097 Burg. Welschen Meerhoven Eindhoven L PE6SBW 2017 2017 JO21RK
161 4770 Osbornegroep Biddinghuizen E PE1RF 2017 JO22UK
65 9286 St Walrick Scoutingkampeerterrein Overasselt N PA3RVB 2017 2017 JO21VS
Mobiele equipe Eric-Jan C PA1EJ 2017
Mobiele equipe Eric B PA3ECN 2017
Mobiele equipe Jaap G PA3EKI 2017
Mobiele equipe Henk K PA5Q 2017
Mobiele equipe Paul B PA60UL 2017
Mobiele equipe Bram J PB1RAM 2017
Mobiele equipe Henk G PD0SBO 2017
Mobiele equipe Hjørdis G PD1HL 2017
Mobiele equipe Suzan B PD3SZN 2017
Mobiele equipe Jeroen G PD5CW 2017
Mobiele equipe Maarten G PD7ML 2017
Mobiele equipe Alexander E PE1JLB 2017
Mobiele equipe Michiel I PE1SCM 2017
Mobiele equipe Edwin K PE5ENJ 2017
Mobiele equipe Arno N PF5A 2017
Mobiele equipe Maarten H PG1N 2017
Mobiele equipe Olav K PH0T 2017
CAMRAS / Radiotelescoop Dwingeloo B PI9CAM 2017 JO32ET

Niet aangemeld:

Nr Org# Groep QTH (Plaats) Rajon callsign JOTA JOTI locator
1019 Tyltyl Mytylgroep/de Teil Amstelveen C 2015 JO22KH
1057 Meppel Meppel B 2013 JO32CQ
1069 Caspar di Robles Harlingen B 2013 JO23RE
1079 van Maasdijk Oranjewoud B PC5E 2016 2016 JO22XW !
1085 Litjo Wolvega e.o. Wolvega B PC1MK 2014 JO32AV !
1094 Anne de Guigne Arnhem I 2013 JO22WA
1112 Schutgraaf Arnhem Arnhem I PI4TTA 2015 JO21WX
1115 Dieren Dieren I PE1RXT 2014 JO32AB
1120 Velpsche Woudloopers en de Olmen Velp (Gld) I PA3BAS 2014 2014 JO22XA
1137 Marca Appoldro Apeldoorn I PE1MEW 2016 2016 JO32AF !
1138 Maarten van Rossum Vaassen I PG56MVR 2013 2013 JO22XG
1157 John F Kennedy-groep Lelystad E 2014 JO22RM
1165 Kiliaen van Rensselaer I Nijkerk E PA3FYE 2015 2015 JO22RG
1167 Jan Wandelaar Zeewolde E PE1NKE 2016 2016 JO22SH !
1173 IJsselgroep Gorssel I PE1RIK 2016 2016 JO32CE
1182 Scoutinggroep Sint Joris Gorssel I PA1H 2014 2014 JO32CD
1189 Langenberg-Ede Ede D PA3BQC 2014 2013 JO22UA
1192 Tarcisius Ede D PE0AVS 2015 2015 JO22UB
1200 de Valleigroep Scherpenzeel (Gld) D 2014 JO22RC
1201 Willaergroep Scherpenzeel (Gld) D PA3EFR 2016 JO22RB
1231 Don Bosco Mook Mook N PB0AEZ 2013 JO21WS
1234 Traianus Nijmegen N 2013 JO21WT
1288 St Oswaldusgroep Zeddam I 2013 JO31DV
1334 Nieuwe Pekela Nieuwe Pekela B PC1CP 2013 JO33LB
1338 St Vitusgroep Winschoten B 2015 JO33MD
1353 Vrank Heerlen M PE1IIG 2014 2014 JO20XV
1357 St Lucia Simpelveld M 2016 JO20XT
1359 St Tarcisius Landgraaf M PA5YL 2015 JO30AV
1370 St Willibrord Kerkrade Kerkrade M PE1PVU 2015 2015 JO30AU
1372 de Landgraaf Brunssum M 2015 JO20XW
1377 H. de Montfort Hoensbroek M 2015 JO20XV
1379 Pioniers Oude Mijnstreek Landgraaf M PI4RSL 2013 2013 JO30AV
1381 Schinnen Schinnen M PA1JPS 2014 2014 JO20WW
1386 Amby Maastricht M 2014 JO20UU
1388 Bunde Bunde M 2015 JO20UV
1395 Lord Baden-Powell Maastricht M 2013 JO20TU
1412 St Jozefgroep Meerssen M 2015 JO20VV
1417 Don Bosco Lindenheuvel Geleen M 2013 JO20VX
1420 St Salvius Limbricht M 2013 JO21WA
1427 St Tarcisius Urmond M 2016 JO20VX
1428 Don Bosco Ulestraten M 2015 JO20VV
1430 Elsloo Elsloo (L) M PD2FRE 2014 2014 JO20VW
1438 Jeanne d'Arc Maria Hoop M 2013 JO21XC
1454 St Rumoldus Weert M 2015 2016 JO21UG
1465 Manresa Venlo M 2015 JO31CI
1520 Regio Scouting Eindhoven Eindhoven L PD1RJV 2013 JO21RK
1528 St Frans Eindhoven L 2016 JO21SK
1530 Pere Kersten Stratum Eindhoven L PA3FAT 2016 2016 JO21RK !
1534 St Rafael Eindhoven L PA3GCJ 2013 2013 JO21RK
1540 Johannes Vianney Eindhoven L 2016 JO21RL
1544 Panta Rhei Nuenen L 2013 JO21SL
1546 Mgr Bekkersgroep Son en Breugel L 2013 JO21RM
1549 Margaretha Sinclair Son en Breugel L PA3FUS 2015 JO21SM
1552 Lambertus Etten-Leur K 2013 JO21HN
1586 Beek en Donk Beek en Donk L PA3RVG 2016 2016 JO21TM
1587 Willibrordus Gemert L PE1NIL 2016 2016 JO21UN
1590 Leonardus Helmond L PE2WGV 2016 2016 JO21TL
1598 Berlicum Berlicum N 2013 JO21QQ
1599 Bernadette Den Dungen N PB2RVS 2015 2015 JO21QQ
1606 St Martinus Zaltbommel N PA0SKP 2015 2015 JO21OT !
1619 Bladel Bladel L 2016 JO21OI
1625 Were-di Veldhoven L PA1BP 2016 2016 JO21QJ
1664 Mgr Bekkersgroep Kaatsheuvel K 2013 JO21MQ
1670 Hank Hank K PE1POV 2014 JO21KR
1673 Mariagroep Oosterhout Oosterhout (NB) K 2013 JO21KP
1703 Oudenbosch Oudenbosch J PE1NGS 2016 2016 JO21GO
1706 St Jan Roosendaal J 2015 JO21FM
1718 St Willibrord Goirle K PA1LIO 2015 2014 JO21MM
1738 Jeanne d'Arc groep Uden N PE1OFL 2013 2013 JO21TP
1751 de Jutters-Rainiero Den Helder A PA3CPI 2015 2015 JO22IW !
1760 Texel Den Burg A 2016 JO23JB
1763 Dirck Rembrantsz Groep Nieuwe Niedorp A PE1KUC 2016 2016 JO22KR
1772 Victorie Heiloo A PD0NQD 2013 JO22I0
1783 Mercury Enkhuizen A 2014 JO22PQ
1813 St Koog-Zaandijk Koog aan de Zaan A PE1FWC 2016 2016 JO22JK
1826 Brigitta Haarlem C 2014 JO22HJ
1862 Kantankye Amstelveen C PI4ASV 2014 2014 JO22KH
1887 Arrowe-groepen Bussum E 2016 JO22NG
1896 Hilfertheem Hilversum E PE2GES 2016 2016 JO22NF
1915 Achille Ratti Heeten I PC1MH 2013 2013 JO32DH
1919 Titus Brandsma Deventer I PE1SCM 2013 2013 JO32CG
1941 Long Tom Markelo F PA3ABR 2016 2016 JO32GF
1951 't Geuzennest Enschede F PA90GEUS 2014 JO32KF
1952 't Volbert Enschede F 2016 JO32LF
1987 Stanley Heemserveen F PD1PJ 2016 JO32HN
2000 de IJsselgroep Zwolle F 2014 2015 JO32BL
2034 Prinses Irene Groep 45 Rotterdam G 2014 JO21GW
2071 Hoogvliet Hoogvliet Rotterdam G PA15HAC 2015 2015 JO21EU
2072 the Rangers Rotterdam Rotterdam G 2014 JO21GV
2076 Jhr. Beelaerts van Blokland Barendrecht G PA3HHT 2015 2015 JO21GU
2077 Albrandswaard Poortugaal G PA14ABW 2014 2014 JO21EU
2084 Allart van Heemstede Vlaardingen G 2013 JO21EW
2085 Marnix van Sint Aldegonde Vlaardingen G PA5SIX 2016 2016 JO21DW
2111 Hiawatha Hoevelaken D 2016 JO22RE
2121 Agger Martini Groep Maartensdijk D PI4AMG 2016 2016 JO22OD
2124 Hopman Masselman Groep Soest D 2013 JO22PD
2147 Marsua Maarssen D PA0AA 2015 2015 JO22MC
2191 Schonauwen Houten D PA6HTN 2015 2015 JO22NA
2198 Berdenis van Berlekomgroep Middelburg J PA1FZH 2013 JO11TM
2212 de Valkeniers Koudekerke J 2014 JO11SL
2240 Frans Naereboutgroep Goes J 2016 JO11WM
2254 A 15 Hardinxveld-Giessendam H PA1BP 2015 2015 JO21KT
2285 Aroda Dordrecht H PI4DEC 2016 2016 JO21IT
2286 Christiaan de Wet Dordrecht H PI4DEC 2016 2016 JO21IT
2290 van Speijkgroep Dordrecht H PI4DEC 2014 2014 JO21IT
2291 Willem de Zwijgergroep III Dordrecht H PE2DOC 2015 2013 JO21IT !
2292 van Brederode Papendrecht H PI4VAD 2013 2013 J021IT
2309 Jan Willem Friso Krimpen aan den IJssel D PE1NQV 2015 2015 JO21HV
2348 Poeldijk Poeldijk G PD70TAK 2015 JO22CA !
2371 Kimball O'Hara groep Voorschoten C 2015 JO22FD
2375 van Wassenaer van Obdam Wassenaar C PE1KFC 2016 2016 JO22ED
2411 de Rimboejagers 's-Gravenhage G PA6OCK 2016 2015 JO22CB
2441 Gordon Rijswijk (ZH) G 2013 JO22DA
2449 St Maarten/Hildegard Voorburg G 2015 2016 JO22EB
2511 Baden Powell Arnemuiden J PE1NPX 2016 JO11UM
2519 Pooh-stam Arnhem M ON1JOTA 2013 JO21WW
2541 Albaldah Haarle Haarle (O) F PE7AOT 2013 2013 JO32EI
2591 Waterland Monnickendam C PA1FR 2014 2014 JO22ML
3939 Discovery Zwaag A 2014 2016 JO22MP
Mobiele equipe Ad J PA1ADG 2016
Mobiele equipe Martin A PA1OZU 2015
Mobiele equipe Lute B PA2LB 2016
Mobiele equipe Paul C PA3DFR 2016
Mobiele equipe Ron L PA3FAT 2015
Mobiele equipe Sander I PA4SB 2016
Mobiele equipe Lou G PD0SAY 2015
Mobiele equipe Willo G PD1AEE 2015
Mobiele equipe Ronald L PD1RJV 2015
Mobiele equipe Remko I PE1MEW 2015
Mobiele equipe Eric L PE1MIX 2015
Mobiele equipe Con D PE1OOM 2015
Mobiele equipe Frans A PE1PRB 2015